Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Czy dyrektor .... ?
strony: [ 1 ]
Ela27-06-2002 19:43:41   [#01]

Czy dyrektor ma jakieś prawa, czy tylko obowiązki ? Pytanie stawiam właśnie w okresie wakacji. Według Karty Nauczyciela mamy prawo /podobno do urlopu/ tym czasem musimy być na posiedzeniach komisji dla stażysty /tu organizujemy/ , dla kontraktowego i dla dyplomowanego . Komisje pracują do końca lipca ,kiedy wypadnie komisja nie wiadomo od 15 sierpnia to czas przygotowań do kolejnego roku .Pozostaje 2 tygodnie sierpnia naszego zasłużonego urlopu. A co będzie w przyszłym roku kiedy kończący staże 2,9 m będą starali się o awans  a jest ich  nieco więcej niż obecnie ? O urlopie trzeba już dzisiaj zapomnieć.

Obecnie nasz organ prowadzący po raz pierwszy organizuje komisje ,więc wpadł na genialny pomysł ,że komisje będą pracować w ....szkole  . Tak więc nauczyciele wolne, pracownicy obsługi wolne , dzieciaki wolne a my do pracy .

Myślę /chyba słusznie/ -nasze kochane MEN i S chyba ma dyrektorów w nosie  skoro o  nas w swoich słynnych rozporządzeniach  nie pomyślało ?. A może jednak , kto  zatem wie jakie są nasze prawa ? Obowiązki  dokładnie znam i są mi często przypominane , co bym o nich nie zapomniała .

Napiszcie mi proszę jak to organizujecie ,że jesteście na urlopach i ile jego  otrzymujecie?

Ela

Marek Pleśniar30-06-2002 19:20:23   [#02]

wylicz te dni na komisjach

i napisz do organu o udzielenie urlopu w czasie zajęć dydaktycznych.

;-)

biedni dyrektorzy - to oni nie mogą kochankami?
tylko albo - albo!?? To dyskryminacja! Co na to związki zawodowe, samorządy i MENiS?

HenrykB01-07-2002 17:37:58   [#03]

Tylko nie nowe rozporządzenie

W takim stylu jak były ostatnie, pewnie nigdy byśmy ze szkoły nie wyszli!
Marek Pleśniar01-07-2002 17:47:47   [#04]

a po co mamy wychodzic???

jak z kochankowstwa nici:-)))

żądam rozporzadzenia wyjaśniającego tę kwestię:-)

nareszcie coś pożytecznego

HenrykB01-07-2002 17:51:09   [#05]

Tylko nie rozporządzenie!!!

;-)

Jeszcze dotychczasowych nie poznałem!

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]