Forum OSKKO - wątek

TEMAT: WAAAAAKACJE !!!!
strony: [ 1 ]
ANDRZEJ26-06-2002 21:53:54   [#01]
Niestety musze Was opuścić na 2 tygodnie gdyz wyjeżdżam na terenowe warztaty geograficzne " Piekno przyrody i kultury Wybrzeża Bałtyku od Piasków po Świnoujście" z wypadem do Berlina. Wszystkim życzę szybkiego zamknięcia szkół ( na wakacje oczywiście :- )))) ) wypoczywającym Słońca , a reszcie pogody ducha i miłych myśli przed oczekiwanym wypoczynkiem Andrzej Yogi.
Majka26-06-2002 21:58:03   [#02]

Miłych "warsztatów", Andrzeju :))))))

wracaj zdrowy :)

Zola26-06-2002 22:01:38   [#03]
choć zazdrość żre ,to życzę pogody
Gaba26-06-2002 22:03:37   [#04]
Yogi, to pomyliłeś formy - to nie warsztaty, a obóz wędrowny... ale Wybrzeże Bałtyckie z centralnym polskim miastem Berlinem mnie się podoba, możecie rozwijac tę koncepjcę, a znajdziemy się w Unii szybciej niz myślicie...
Majka26-06-2002 22:06:35   [#05]

Oj, Gaba ...

Hi, hi :))))))
ANDRZEJ26-06-2002 22:23:24   [#06]
Gaba ! Jak go zwał to go zwał ale przyjemnie ! AY
Leszek26-06-2002 22:28:35   [#07]

Miłego  warsztatowania

Pozdrawiam

Leszek

HenrykB27-06-2002 00:46:13   [#08]

Chyba jeszcze daleko do wakacji

Roboty mam coraz więcej.

Jak to się dzieje? Przesadzam?

Zola27-06-2002 06:19:13   [#09]
oczywiście,przecież my wszyscy już wakacjujemy ;-)))))
stan27-06-2002 06:34:39   [#10]

Henryku!
Jestem z Tobą!
Też mam coraz więcej pracy
:-(
Myślałem, że to nienormalne, ale jeśli jest nas takich więcej to może tak musi być.
Ale ja chcę wakacji !!!!!!!!!!!
Pozdrawiam wszystkim i zazdroszczę wakacjującym (wiem, że zazdrość to brzydkie uczucie, ale trudno).
:-(

stan

bogna27-06-2002 18:22:06   [#11]

miły wątek

są wakacje, więc niech ten

MIŁY WĄTEK

będzie zawsze u góry :-)))

PawełR27-06-2002 18:24:32   [#12]
To bardzo dobry pomysł, WAKACJE... jadę w góy a później nad morze, kto będzie blisko, to może sie spotkamy w rzeczywistości ludzkiej, żeby podyskutować
Gaba27-06-2002 18:48:01   [#13]
zostań z nami
zostań z nami
zostań z nami


- dziękuję, Ty juz wiesz tam za co...

Duchowi memu dała w pysk i - poszła...
PawełR27-06-2002 19:00:55   [#14]
A na wakacje pojedź, gdzie nie jeździ nikt
weź własny wikt
na parę dni

Kto będzie w górach, kto nad morzem?
Gaba27-06-2002 19:13:45   [#15]
ja w sierpniu w Ochotnicy  Górnej u mojej Stasi - ognisko, śpiewanie z babcią Bronią, moje prawdziwki już kiełkują, moje pstrągi już podrastają...

"A w górach jest to, co kocham, a w górach jest mój świat..."

"Kiedy góral umiera, to góry z żalu sine....."

"Ej, Gorce wy Gorce, dzika kraino, pięknosci wyrwo..."


- tylko 3 km do Hawiarskiej (górniczej) koliby.

hawiarze - górnicy!


:))))))))))))))))))))
PawełR27-06-2002 19:19:41   [#16]
Ja do połowy lipca będę w małym Cichym, a później do połowy sierpnia na wsi niedaleko Karwi

Morze, nasze morze...
Zola27-06-2002 19:19:55   [#17]
w górach byłam,nad morzem jestem ,nad rzekę czas -w tym roku Drawa
PawełR27-06-2002 19:52:51   [#18]
I tak jakoś wyszło, ze dziś znów siedzę na forum, zamiast relaksować się zasłużenie. Czekam, że ktoś mi napisze: IM więcej Ciebie, tym mniej...
Małgorzata27-06-2002 20:05:44   [#19]
Widzę Pawle, że wyraźnie Cię wciągnęło....Każdy juz chyba poczuł smak forumowego bytowania. Dopiero po jakimś czasie przychodzi otrzeźwienie i refleksja, że są sprawy ważniejsze. Ja nie napiszę im więcej Ciebie...Jest to mimo wszystko miłe urozmaicenie. Pozdrawiam.
PawełR27-06-2002 20:10:59   [#20]
Tak, starsi bywalcy forum znają mnie, ze tak mnie kiedyś wciągnęło. Napisali mi te słowa i mi przeszło, wytrzeźwiałem, ale dziś to mnie naprawdę wzięło. A chciałem tylko wejśc tu po to, aby poprosić Pana Krzysztofa o prywatną rozmowę, a on zaczął mnie ignorować, bo jestem ze wsi...
Gaba27-06-2002 20:24:55   [#21]
Paweł, tego nie lubię... ten ton jest niebezpieczny.. jestem z miasta, jestem z miasta, jestem z miasta .. to widać, słychać i czuć...


i jeszcze raz!

jestem z miasta - ślicznego
jestem z maista - prowincjonalnego

jestem z miasta - i co z tego...
Tomasz27-06-2002 20:28:02   [#22]
Pewnie  Pan Krzysztof już się wypalił a może zasnął ze zmęczenia ,albo się dokształca.
PawełR27-06-2002 20:28:24   [#23]
Masz rację Gabo, ale ja użyłem dziś tego sformułowania w nieco innym znaczeniu, o cośkolwiek innego mi chodziło. Właśnie o pychę ludzi z wielkiego miasta i zakompleksienie ludzi z prowincji. Coś w tym jest :-)))))))))))))
Krzysztof z Warszawy27-06-2002 20:29:04   [#24]

Dyrektorzy Prowincjonalni

... może taki film nakręcić, jako remake "Aktorów...". Janusz załatwi, jest z Wrocławia...
PawełR27-06-2002 20:30:56   [#25]
Panie Krzysztofie, proszę mi odpowiedzieć tylko na to jedno pytanie, czy zacytowany przeze mnie fragment jest o Panu?

Proszę, bardzo proszę
Gaba27-06-2002 20:37:44   [#26]
I T A K A, Konstandinos Kawafis            

Jeżeli wyruszasz do Itaki,
proś, aby twoja podróż była długa,
obfita w przygody i nauki.
Lestrygoni, Cyklopi,
gniewny Posejdon - nie, nie bój się ich:
nigdy nie znajdziesz takich dziwotworów,
dopóki lotną masz myśl, dopóki rzadkie wzruszenia
przenikać zdolne są twojego ducha i ciało.
Lestrygoni, Cyklopi,
gniewny Posejdon - nie spotkasz ich nigdy,
chyba  że nosisz ich we własnej duszy
chyba że sam postawisz ich przed sobą.

[...]
Krzysztof z Warszawy27-06-2002 20:45:27   [#27]

do PawłaR

Nie zajmuję się komentowaniem ogłaszanych publicznie cytatów z korespondencji prywatnej. Ktoś chciał to Panu na priva napisać, Pan z tego robi rzecz publiczną. I się Pan dziwi, że nie palę się do korespondowania z Panem na priva. Cieszy mnie, że dostał Pan tyle wyrazów szacunku po rozmowach ze mną. Dobrze to Panu zrobi na ego.
PawełR27-06-2002 20:57:58   [#28]
Panie Krzysztofie..., a więc jednak to prawda, z powagą chylę głowę.

To nie ktoś mi przesłał na priva te słowa, ale znana mi osoba. Mamy pewnie do siebie zaufanie, więc mogłem wykorzystać i zacytować. Pana listów na pewno bym nie cytował, ponieważ Pana nie znam, Pan się nie chciał przedstawić, dlatego pisali do mnie różni ludzie, aby mi o Panu opowiedzieć. Gdyby to były jakieś okropności na Pana temat, to na pewno bym tego nie uczynił. Nie rzucam niesprawdzonych pocisków na ludzi (w odróżnieniu od Pana), ja ludzi nie ustawiam jak przeciwników, ale jak bliźnich. Pisałem już o tym. Ponadto prosiłem pana o prywatną rozmowę, bo chciałem tylko z Panem rozmawiać, ale Pan - kurcze blade - uwielbia forumowy ekshibicjonizm, uwielbia Pan obnażać swoje emocje, szczególnie te nasycone agresją. Stąd używanie koloru czerwonego w Pana cytowaniu słów, któe zamierza pan zastrzelić. Czerwony kolor jest dość agresywny...

Jak sie te słowa mają do tego fragmentu, który cytowałem....????

"bardzo porządny gość, z porządnej starej przedwojennej nauczycielskiej rodziny, etyka, nieprzejednanie wobec komuny, prawdziwy książę przypływów i niezłomny "?

Taka Pana agresja ogarnęła po tym, że Pan Pawłowski Pana tknął. Książąt się nie tyka, nie wiedział o tym. Gdyby wiedział..., haha

Pewnie razem teraz byśmy uchwalali jakiś statut, jakieś towarzystwo pracowitości na rzecz dzieci z polskich szkół, na rzecz dzieci, których polskie szkoły,m nawet te najlepsze uczą "egzystować" (to z programu wychowawczego Gimnazjum Nr 42 w warszawie) zamiast być człowiekiem.


Pomyliłem sie co do Pana z jednym, byłem pewien, że jest Pan lewatywistą, ale jeśli jest Pan człowiekiem innym, to chylę głowę...

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]