Forum OSKKO - wątek

TEMAT: z końcem roku - wniosek rodziców
strony: [ 1 ]
Konto zapomniane18-06-2002 23:50:50   [#01]

Trzy dni temu otrzymałem wniosek rodziców z prosbą o przydzielenie innego nauczyciela do nauczania przedmiotu niz sam zaplanowałem.

Kobieta poszła od połowy roku szkolnego - po klasyfikacji śródrocznej na macierzyński. W zastępstwie przydzieliłem innego nauczyciela. Pierwsza jest mgr przedmiotu po 5 letnich studiach. Druga mgr innego przedmiotu, po rocznym podyplomowym tegoż przedmiotu- (dwa zupełnie inne kierunki). jak np nauczanie poczatkowe i matematyka

Po powrocie we wrzesniu zaplanowałem mgr (5lat) -do gimnazjum, a podyplomowego (1 rok nauki przedmiotu) do podstawówki.

Rodzice są innego zdania, dobrze umotywowali swoje stanowisko, choc z moich obserwacji wynika że sam nauczyciel maczał w tym palce. Chcą aby w gimnazjum uczył ten "roczny".

Czy macie doświadczenie w takich sytuacjach. Co do nauczycielki "niechcianej" nie ma żadnych zarzutow. Jest młodym , ale ambitnym nauczycielem. Musi popracowac nad dyscypliną.

aNALIZUJĄC oceny z I i II półrocza OKAZAŁO SIĘ że nowa nauczycielka w klasyfikacji końcowej zawyżyła 80% ocen w stosunku do I półrocza. To może jeden ze sposobów przypodobania sie uczniom i ich rodzicom.  Na 15 rodziców - którzy podpisali wniosek , 5 nie.

Pozdrawiam

Ewa z Rz19-06-2002 06:46:01   [#02]

Rodzice moga sobie wnioskować, ale...

Decydujesz TY!

I nikt więcej!

Zrobisz, jak uwazasz za słuszne... Nikt Ci tu nie podpowie gotowca, bo tylko Ty znasz sytuację. I nie oceny są ważne, ale rzeczywiste umiejętności i wiedza uczniów...

No i oczywiscie Ty poniesiesz wszystkie konsekwencje tego co zrobisz...

Bożena19-06-2002 11:05:03   [#03]
Słusznie, decydujesz Ty, ale myślę, że  powinieneś przedstawić argumenty (na pewno masz kilka) przemawiające za tą decyzją, aby bez potrzeby nie robić sobie wrogów. Lepiej unikać argumentów "nie, bo nie".
HenrykB19-06-2002 17:26:24   [#04]

Tylko poprzeć

Dziewczyny mądrze radzą!

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]