Forum OSKKO - wątek

TEMAT: znowu mam potrzebę słowa !!
strony: [ 1 ]
Rycho12-06-2002 08:17:27   [#01]

po przeczytaniu takiego tekstu

http://newsweek.redakcja.pl/archiwum/artykul.asp?Artykul=9194

Czy rzeczywiście, jako grupa zawodowa, jesteśmy tacy, że bez skrupułów możemy s...ć we własne gniazdo.

Jedni się żalą że im źle bo ktoś tylko na nich doniósł a inni też przecież tak samo źle robili...

Inni potwierdzaja to, a jakże, ale to tak wiecie na ucho. No bo naprawdę nie wiadomo, nie udowodniono, są tylko jakieś domysły itp.

No to jak w końcu było. Cała Polska oszukiwała, czy nie oszukiwała?

A jak oszukiwała to kogo oszukiwała? I czy ktoś (poza tymi "biedakami" z artykułu) poniósł jakieś konsekwencje? Rownież za to, co publicznie mówi.

Uczniowie i owszem. Muszą pisać drugi raz. A nauczyciele? A biedna pani dyrektor? Czy oni ponieśli jakieś konsekwencje, poza tym, że muszą drugi raz egzamin w szkole zorganizować? Dobrze, że chociaż do prasy mogą się z tego tytułu pożalić.

Czepiam się? Może.

Nie wiem jak wy, ale ja czytając to bardzo sobie ulżyłem, wyrażając moją potrzebę słowa głośno.

Konto zapomniane12-06-2002 12:18:01   [#02]

Cała?

Pewnie nie...

ale widziałam prace jednej ze szkół WSZYSCY uczniowie rozwiązali w pamięci (bo z brudnopisów nie korzystali) np. zadanie z Piagorasa...

To, że jeden z boków podany był w postaci pierwiastka nie stanowiło zadnego problemu...

To samo z dźwignią...

Przypadek? Szkoła Gieniesiów?

Mam potrzebę słowa...

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]