Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Czytam do bólu czyli do granic absurdu
strony: [ 1 ]
Gaba11-06-2002 22:02:11   [#01]
... czytam rozp. a ocenie nauczyciela i wynajduję takie jakieś zapisy i inne dokumenty, które doprowadzają mnie do... oparów absurdu - np. ocena nauczyciela ma być zrobiona na arkuszu oceny... czy to znaczy, że jak go sobie sama wklepię do kompa, to jest już nie ten arkusz, albo arkusz przestaje być arkuszem... czemu mam korzystać z gotowych wzorów i pisać rącznie, albo coś.

Jestem koszmarnie głupia... czy ktoś aby nie chciał napisać, że karta oceny powinna zawierać następujące informacje, itp. a wyszedł druk oceny

Ja nie umiem pisać ręcznie - wszystkie druki mam raczej przepisane solidnie i dokładnie, a nie lubię ręcznego pisma w dokumentach oficjalanych...

Bo jak jakiś ZZ sie przypnie, że jest napisane że na druku,a nie jest na druku...
Leszek11-06-2002 22:16:25   [#02]

Cześć

Wklepuj spokojnie Gabo do kompa.

Nie dajmy się zwariować. Ja też już dawno wklepałem i włos mi z głowy nie spadł (a jak ładnie wydruk wygląda !).

Pozdrawiam

Leszek

Gosia T11-06-2002 22:25:20   [#03]

Gaba

załącznikiem do rozporządzenia jest "wzór" karty, to chyba można pisać w nim na komputerze. Przeciez tam jest tylko prarę linijek http://www.men.waw.pl/prawo/zal_68.htm , jak w nich bez poszerzenia opisać świetność ocenianego ? :-)
HenrykB11-06-2002 23:47:28   [#04]

I tak trzymać

:-)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]