Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Co sądzimy o I KRAJ.KONF. DYR.P-LI
strony: [ 1 ][ 2 ]
Ank16-12-2004 19:01:32   [#51]

macia

zdjęcia są w konferencji tam gdzie galeria zdjęć
Marek Pleśniar16-12-2004 20:10:08   [#52]
na razie mogę zapowiedzieć tylko jedno - konferencja OSKKO - w tym przedszkoli też jest w drugim weekendzie marca. To jedno pewne.
Ajcila17-12-2004 15:16:02   [#53]

AnK

Ten plan należy do przyjemniejszej części planowania dlatego może być już zatwierdzony w grudniu :-))))

Jak tam czujesz się po szkoleniu PABSa - ten plan tak szybko Ci nie pójdzie :-)

Ank17-12-2004 16:23:25   [#54]

Ajcila

dzięki za podtrzymanie mnie na duchu, grunt to mieć wsparcie w ludziach;-))

Program jak program i tak spadnie na moją głowę bo jak mało ludzi to o delegowaniu uprawnień można sobie czysto teoretycznie porozmawiać. Dobrze, że ja nie całkiem taka noga komputerowa to może jakoś pójdzie.

Jeszcze przed świętami mam mieć oprogramowanie - w przypadku problemów zgłaszam się do Ciebie jako do eksperta:-))

Ajcila17-12-2004 17:28:52   [#55]

AnK

Oczywiście służę pomocą. A o delegowaniu zadań w przypadku braku księgowej trudno pomarzyć.

Zresztą choćby i była nad budżetem i tak najbezpieczniej samemu czuwać:-))

Ank17-12-2004 17:38:47   [#56]
Księgową mam ale tzw. "dostaną od OP" więc nie będę na jej temat pisać a ja nie tylko tych zadań nie mogę delegować. Jak placówka mała i ludzi mało to problemów wcale nie mniej niż w dużej tylko może skala mniejsza (ale to mnie wcale nie pociesza) i dogonić to wszystko trudno. I tak dyrektor jest od wszystkiego a teraz jeszcze PABS i SIO. Ja mam tylko dwie ręce a doba ma 24 godziny - nawet dla dyrektora przedszkola:-)
Ajcila17-12-2004 17:45:29   [#57]

Oj masz rację ale cóż możemy sobie tylko ponarzekać :-( Ja mam porównanie przez 14 lat byłam w małym przedszkolu teraz mam duże i pracy coraz więcej:-(

AnK jak duże jest Twoje przedszkole?

Powiedz mi jak mam znaleźć zdjęcia z konferencji ?

Benigna17-12-2004 20:24:26   [#58]

Ajcila - zapewne w poczcie znajdziesz zdjęcia extra a pozostałe w Konferencji... (galeria..)

Człek wiecznie się uczy: i już jest coś, o czym pojęcia nie mam. Co to takiego PABS, SIO - sio to problemy przed świętami;))))))?

Marek Pleśniar17-12-2004 21:18:52   [#59]

o, przegapiłem faktycznie

po sprawdzeniu coś tam się znalazło :-)

fotkę jak obrobię - dodam do galerii i powiem:-)

Ank17-12-2004 23:40:06   [#60]
SIO to System Informacji Oświatowej a PABS to program do planowania projektu organizacyjnego i budżetu. Sama poezja oświatowa, po prostu bajka;-))))
Ajcila19-12-2004 14:20:55   [#61]

Benigna

Oj widzę ze "mój" PABS zatacza coraz szersze kręgi:-))) Ten programik do planowania budzetu działa u nas już 3 lata muszę przyznać najgorsze poczatki potem jest nieźle

A co do zdjęć to faktycznie znalazłam i się na nich też :-)))

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ][ 2 ]