Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Program do wypisywania świadectw w Gimnazjum
strony: [ 1 ]
Konto zapomniane04-06-2002 13:02:31   [#01]
Czy ktoś może mi pomóc przesyłajac mi prosty program do wypisywania świadectw w gimnazjum. Będę bardzo wdzięczna!!!
BożenaB04-06-2002 16:55:31   [#02]
Ja używam prostego Ewy Piotrowskiej. www.ewapio.prv.pl
Uważaj, bo świadectwa promocyjne mają strony z różnie ustawionymi linijkami: inaczej zwykłe inaczej z paskiem (Intro-druk Koszalin). Trzeba ustawiać samemu i to juz może nie być proste.
Proste byłoby wtedy, gdyby wszystkie drukarnie potrafiły wydrukować jednakowe świadectwa i żeby nie było różnic co roku. W ubiegłym roku Intro-druk wydrukował świadectwa promocyjne z jednakowym rozstawem linijek. Wystarczyło po wpisaniu danych kliknąć jaki typ świadectwa chcesz wydrukować dla ucznia. Teraz. z powodu różnic, trzeba przygotować osobny plik do świadectw zwykłych i osobny do "pasków". Świadectwa ukończenia gim. z Introdruku są w porządku. Pewnie za rok będą popsute.
Może ktoś ma adresy drukarń, które drukują świadectwa? Chciałabym poszukać takiej, która przez parę lat potrafi drukować świadectwa o identycznym wzorze (rozstaw linijek).
BożenaB
Ps. Jeżeli masz druki swiadectw z Intro-druk z KOszalina, to mogę podesłać swoje pliki od Ewy, które dostosowałam do tych druków.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]