Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Pytanie do Janusza
strony: [ 1 ]
Ala20-05-2002 01:22:37   [#01]

Wielokrotnie próbowałam wejść na stronę zlotową, niestety nie mogę. Najpierw trwa otwieranie strony ...(długo!), potem jest napisane gotowe ale ekran jest pusty a następnie informacja że nie można znaleźć serwera.

Tak się robi od ponad miesiąca bez względu na porę dnia czy nocy ani dzień tygodnia. Administrator sieci próbował różnych sztuczek i twierdzi że to nie jest wina mojej przeglądarki ani naszej sieci. Co zrobić aby dowiedzieć się ile się traci nie mogąc jechać na zlot?

Aaaaaaa, mój komputer jest podłączony do sieci, która dzierżawi stałe łącze od TPSA.

Pozdrawiam, Ala

Janusz Pawłowski20-05-2002 09:29:33   [#02]

Nie wiem Alu co powinnaś zrobić.

Mógłby Ci pomóc administrator - ale jak widać nie potrafi.
Z tego co twierdzi nie jest to wina Twojej przeglądarki, ani Waszej sieci.
Ja wiem, że każdy, kto ma sprawną przeglądarkę i sieć może ją oglądać.
To się nazywa pat.

Podejrzewam, jakieś nietypowe ustawienia zabezpieczeń przeglądarki (takie w stylu: "nie ufaj nikomu, niczego nie przetwarzaj..."), albo brak jakichś elementów (p. przetwarzania skryptów ...).

Na Twoim miejscu Alu - wszedłbym na te stronę z innego komputera niż szkolny - byle internetu nie sadzał tam ów administrator, gdyż pewnie, w dobrej wierze, wykonał te same (niestandardowe) czynności, które skutecznie blokują dostęp do pewnych witryn.

No chyba że po prostu podajesz niewłaściwy adres witryny zlotowej.

Ala22-05-2002 18:33:56   [#03]

Dzięki Januszu za odpowiedź :-)))

Będę chyba musiała poszukać kogoś kto sprawdzi wszystkie opcje ustawień przeglądarki, sama nie potrafię. Jeśli mi się uda rozgryźć gadzinę to dam znać. A narazie pozdrawiam :-)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]