Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Zatrudnianie nauczycieli
strony: [ 1 ]
marta215-05-2002 15:32:30   [#01]
Mam problem. Gdzie znaleźć rozporządzenie odnośnie zatrudniania nauczycieli zgodnie z jego kwalifikacjami. Mam taką sytuację, że nauczycielowi brakuje godzin danej specjalności. W związku z tym podjął studia podyplomowe. Czy można go zatrudnić na etacie wówczas gdy jest w trakcie studiów? Czy może być zatrudniony dopiero po skończeniu studiów? Czekam na poradę.
zdzisław15-05-2002 15:51:08   [#02]

oczywiście

Można. Decyzja należy do ciebie.
Ewa z Rz15-05-2002 15:55:11   [#03]

Poczytaj wątek

www.oskko.edu.pl/forum/thread.php?t=259
Janusz Pawłowski15-05-2002 16:18:25   [#04]

Rozporządzenia takiego nie ma - było, ale dawno temu utraciło moc prawną.

Najlepiej przejrzyj Katalog - w pozycji "Nauczyciel" znajdziesz sporo na te tematy.

A swoją drogą - nawet, w czasach, gdy obowiązywało rozporządzenie o kwalifikacjach wystarczało zatrudnienie na 1 godzinę zgodnie z kwalifikacjami, aby uznać, że nauczyciel jest zgodnie z nimi zatrudniony - nieważne było jakich przedmiotów uczy ponadto.
Takie wyjaśnienie pojawiło się wówczas na witrynie MENu - być może w którymś ze skatalogowanych wątków znajduje się link do owego wyjaśnienia - kilka razy go wklejałem - ale może nie na tym forum.

Może ktoś znajdzie i wklei ponownie, jeśli tu nie ma ...
To było coś w stylu "najczęściej zadawane pytania", czy "38 pytań w sprawie...".

marta215-05-2002 21:21:28   [#05]

Tak myślałam...

To dobrze.Sprawdziłam wątek podany przez Ewę.Dzięki. Będę szukać jeszcze innych informacji w katalogu nauczyciel. Może jeszcze coś znajdę.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]