Forum OSKKO - wątek

TEMAT: szkoła językowa w szkole
strony: [ 1 ]
KaPi10-10-2019 21:12:39   [#01]

Odwiedził mnie dziś w szkole pan i opowiadał o projekcie językowym dla dzieci, bezpłatnym, podobno pozyskali jakieś fundusze na ten projekt i chcę prowadzić zajęcia z angielskiego dla naszych dzieci, po lekcjach, opłacają wynajęcie sali na zajęcia i ewentualny dowóz i rozwóz dzieci

chcą wejść na lekcje i zaprezentować się dzieciakom

mój dylemat polega na ty, że chcą dostać telefony do rodziców, żeby do nich dzwonić i się dopytywać, czy rodzice podpiszą z nimi umowę na te zajęcia

mam jakiś opór z tymi telefonami, bo rodzice nie upoważnili mnie do rozdawania numerów takim firmom...

macie jakiś pomysł, jak to rozwiązać?

może byliby chętni na takie zajęcia...

Nina2510-10-2019 21:27:09   [#02]

Nie polecam, u mnie też był, ale w kilku kwestiach odpowiedzi były wymijające. Umówiłam się, że telefonicznie przekażę decyzję. Sprawdziłam projekt i nazwisko pan i niestety potwierdziłam swoje wątpliwości. 

rzewa10-10-2019 21:34:20   [#03]

możesz co najwyżej pozwolić powiesić informację ale... też bym była ostrożna - to oznacza, że w pewnym sensie, dajesz gwarancje, że firma jest ok

lepiej niech się ogłoszą w gazecie lub na lokalnej tablicy ogłoszeń, a Ty możesz (o ile masz taką możliwość) zaproponować im ew. wynajem sali...

KaPi10-10-2019 21:43:19   [#04]

Dziękuję :) przekażę, żeby zostawił namiary i ewentualnie się zainteresowani rodzice odezwą, ale nie będę firmy rekomendować

Nina2510-10-2019 21:48:43   [#05]

Też nie polecam, jeśli prawdą jest to, co przeczytałam w pewnym artykule prasowym. Ja nawet na to nie zdecydowałam się. 

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]