Forum OSKKO - wątek

TEMAT: legitymacja szkolna
strony: [ 1 ]
Ala07-10-2019 09:57:58   [#01]

czy należy coś wpisywać w wierszu pod PESELem?

Ala07-10-2019 10:51:20   [#02]

jeśli nic to wykreskować?

MKJ07-10-2019 18:03:59   [#03]

To nie musi być wiersz - to może być zwykły "ślaczek".

Ale obstawiam, że raczej chodzi o wpisanie nazwy dokumentu, w przypadku gdy uczeń nie posiada numeru PESEL - § 18 rozporządzenia ws. świadectw.

Ala08-10-2019 09:30:40   [#04]

zostawiłam pusty ten szlaczek ;)))

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]