Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Dziękuję:-)
strony: [ 1 ]
Marek Pleśniar30-09-2019 13:25:40   [#01]

Jestem wdzięczny losowi za to, że ci ludzie, przyjaciele, weszli mi kiedyś w drogę, tym czy innym sposobem;) Nie ma tu Ich wszystkich, ale na pewno inni też wiedzą że to do nich. To już 20 prawie lat. Przygoda, wiara w coś ważnego i zadanie życia. Z nimi by konie kraść, do zdjęcia iść.

No więc.. dziękuję.

Wam - na forum - też.


post został zmieniony: 30-09-2019 13:51:24
olaszyma30-09-2019 13:30:25   [#02]

Piękne zdjęcie, zazdroszczę, że nie ma mnie na kongresie. Jakoś nigdy nie udało mi się być, a teraz już nie jestem dyrkiem….Pozdrawiam, życzę owocnych obrad.

Marek Pleśniar30-09-2019 13:50:51   [#03]

https://www.facebook.com/OSKKOedupl/videos/435261220436472/?notif_id=1569830048657633&notif_t=page_post_reaction

filmy dwa:-)

https://www.facebook.com/OSKKOedupl/videos/613260325872143/?eid=ARAtwEI7ZE-lKrDeERKBANtmiUIe6BGvFdDtIxVOdMrPU-CYtN9-FhLyNwNjOH9fG6I0B96MJIT_ui7H

 

Leszek30-09-2019 17:14:02   [#04]

też któryś raz nie jestem,

ale duchem tak

pozdrawiam

Marek Pleśniar30-09-2019 17:35:51   [#05]

teraz poważniej :-)

 

to sala Tatry. Równolegle wykłady toczą się w 8 salach

Magosia30-09-2019 23:20:36   [#06]

I ja dziękuję, ciągle duchem i myślami   z Wami:-)

Przy różnych okazjach zawsze powtarzam, że są dwa filary mojej dojrzałości zawodowej: OSKKO i SPLO. 

Pięknie jest mieć takich Przyjaciół:-)

Tomasz Fiedorowicz01-10-2019 01:00:03   [#07]









Tomasz Fiedorowicz01-10-2019 01:04:53   [#08]















ReniaB01-10-2019 09:23:39   [#09]

O tak! Dziękuję Wam najserdeczniej Kochani za wiedze, mądrość życiową, wsparcie i przeogromna życzliwość!!

GAŁKA02-10-2019 09:37:03   [#10]

dzięki za wielość wykładów z Profesjonalistami, za sympatyczną atmosferę podczas całego Zjazdu, za ponowną możliwość spotkania Przyjaciół w tym zabieganym świecie i….mnóóóóstwo ciekawych atrakcji dla wszystkich Uczestników :)

czy możemy prosić o KOLEJNE SPOTKANIE W PRZYSZŁYM ROKU?

….i byłoby super, gdybyście wzięli pod uwagę TO SAMO MIEJSCE ;)

 

pozdrawiam i chapeau bas dla Organizatorów !

Danusia02-10-2019 16:46:19   [#11]

Bardzo serdecznie dziękuję Organizatorom. Wyrazy ogromnego uznania, szacunku za ogrom Waszej pracy. Życzę wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim tego, żebyście znaleźli chociaż chwilę dla siebie i mogli odpocząć. Pozdrawiam gorąco.

gosiaj02-10-2019 21:40:58   [#12]

Tak bardzo żałuję, że nie było mnie z Wami w Zakopanem. Nie dlatego, że to Zakopane - dlatego, że to Wy. Bo w jakimkolwiek miejscu i w jakimkolwiek czasie ekipa OSKKO to plaster na serce, energizer, drogowskaz do codziennych zawodowych działań. Kongresowa Ekipo - odpocznijcie (choć wiem, że to mrzonka;-). Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję, że jesteście! 

 

izael02-10-2019 22:23:57   [#13]

chyba nawet nie wiecie, ile dla nas znaczą Wasze dobre słowa...

za wszystkie uśmiechy,  rozmowy korytarzowe, za każde zdanie powiedziane do nas  - dzięęęęęękuję❤ 

Kawałek Ekipy Oskkowej

PS. A teraz odpadam...

Marek Pleśniar02-10-2019 23:53:05   [#14]

S7 płacze po nocy. Ciężko się wraca.

Nie wiadomo kto komu dodaje siły - organizatorzy Wam czy odwrotnie:-)

Napisali pod debacie w Zakopanem, nocą, do nas młodzi ze Strajku Klimatycznego, z taką wiarą i mądrością młodych serc. Miałem przyjemność usiąść z nimi i podziwiać ich odwagę i martwić się ich lękiem o przyszłość.
Robią to za nas, dorosłych. Pisałem przed kongresem prośbę do dyrektorów ich szkół o zwolnienie z lekcji. :

Młodzieżowy Strajk Klimatyczny - Postulaty

1. Żądamy prowadzenia polityki klimatycznej w oparciu o aktualne stanowisko nauki wyrażone w najnowszych raportach Międzynarodowego Zespołu ds. Zmian Klimatu (IPCC) powołanego przez ONZ.
Oczekujemy, że sugerowane przez środowisko naukowe rozwiązania będą wdrażane niezwłocznie we współpracy międzynarodowej.

2. Wzywamy rząd polski, by oficjalnie uznał katastrofę klimatyczną poprzez ogłoszenie stanu kryzysu klimatycznego. Kwestia kryzysu nie może być przedmiotem ideologicznych sporów - w obliczu katastrofy musimy mówić wspólnym głosem, ponad podziałami.

3. Domagamy się zawarcia kompleksowej i aktualnej wiedzy o mechanizmach kryzysu klimatycznego w podstawie programowej na wszystkich szczeblach edukacji, przy zapewnieniu kadrze nauczycielskiej obowiązkowych szkoleń w tym zakresie.
Jednocześnie edukację klimatyczną w pełnym zakresie swoich kompetencji powinny zapewniać samorządy lokalne.

4. Żądamy by media wzięły na siebie odpowiedzialność za uświadamianie społeczeństwa o bezpośrednich zagrożeniach związanych z kryzysem klimatycznym.
Wzywamy do priorytetyzacji tematu katastrofy klimatycznej w przekazie medialnym oraz posługiwania się językiem odzwierciedlającym wagę problemu.

5. Żądamy przyjęcia przez parlament RP ustawy powołującej ekspercką i niezależną Radę Klimatyczną, której zadaniem będzie opracowanie strategii osiągnięcia neutralności klimatycznej Polski do roku 2040 oraz kontrola realizacji tej strategii.
Ustawa ta musi być stworzona przy aprobacie środowiska naukowego, maksymalnej transparentności i przy szerokich konsultacjach społecznych.

6. Oczekujemy podjęcia natychmiastowych kroków prowadzących do przeprowadzenia sprawiedliwej transformacji gospodarki w celu redukcji emisji gazów cieplarnianych.
Wymagamy by respektowano prawa i potrzeby wszystkich których dotkną skutki transformacji, szczególnie osób zatrudnionych w sektorach energetyki, rolnictwa, przemysłu i transportu.


post został zmieniony: 03-10-2019 00:01:36
renka03-10-2019 09:12:37   [#15]

I ja dziękuję wszystkim za wszystko, to był dla mnie dobry i ważny czas. 

Dziękuję ☺

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]