Forum OSKKO - wątek

TEMAT: stołówka szkolna
strony: [ 1 ]
zosia1118-09-2019 13:53:16   [#01]

Moi drodzy! Proszę o wsparcie. Mam za miesiąc uruchomić kuchnię szkolną, mamy gotować również do innej gminnej szkoły. Czy macie takie doświadczenie? Czy tak można? Co z transportem posiłków, kto go organizuje i finansuje,  z jakich środków? 

Dante18-09-2019 16:07:33   [#02]

Potrzebne jest pozwolenie na katering i specjalne pomieszczenie do mycia (?) termosów.

Jot18-09-2019 16:19:27   [#03]

Zosia, u nas przetarg ogłasza OPS i to on podpisuje umowę z wykonawcą, który dowozi do szkół jedzenie w opakowaniach jednorazowych. Mam na myśli dzieci z rodzin, które mieszczą się w kryterium dochodowym. Od OPS-u dostajemy listę dzieci tzw "dożywianych"

Dante- dla cateringu mieliśmy przeprowadzony przez sanepid odbiór tzw punktu wydawania posiłków

Dante18-09-2019 16:34:29   [#04]

Dwa aspekty sprawy :

- przygotowanie, zapakowanie do termosów,

- punkt wydawania posiłków.

Dochodzi problem temperatury posiłku przed spożyciem, najlepiej kiedy jest to jedna przerwa po dostawie.

zosia1119-09-2019 17:03:53   [#05]

Dziękuje za Wasze podpowiedzi. Miałam dziś sanepid. Kuchnia ok. My dla siebie najprawdopodobniej pozwolenie otrzymamy. Pomieszczenie do mycia termosów jest, ale muszę zamontować jeden większy zlew. Mamy termosy na wymianę. Chodzi jednak o sam transport do tej szkoły. My nie mamy swojego transportu. W cenę posiłku też nie można wliczyć to jak to rozwiązać. Pozdrawiam

izael19-09-2019 17:07:22   [#06]

zosia11, to są chyba pytania do OP

wypisz, co potrzeba i zapytaj, kto organizuje, kto płaci itd.

dali zadanie, to pewnie dadzą i na zadanie:)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]