Forum OSKKO - wątek

TEMAT: zatrudnienie nauczyciela kontraktowego
strony: [ 1 ]
Iśka12-06-2019 22:49:29   [#01]

Witam

Mam pytanie dotyczące nauczyciela kontraktowego, którego chcemy zatrudnić na pełny etat. Czy musimy go zatrudnić na czas nieokreślony? Dyrekcja "chciałaby" na czas określony od 1 września 2019 do 31.08.2020 żeby "zobaczyć" czy będzie pasował do zespołu i czy jemu spodoba się szkoła. Można tak?

MKJ12-06-2019 23:33:10   [#02]

Nie można - art. 10 ust. 4 KN.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]