Forum OSKKO - wątek

TEMAT: ilu ich już było ? ministrowie
strony: [ 1 ]
DYREK07-06-2019 10:24:13   [#01]

ministrowie i kuratorzy się zmieniają (ilu ich już było ?) ;-)

Minister właściwy do spraw oświaty i wychowania w III RP

 

Ministrowie edukacji narodowej 

Henryk Samsonowicz (NSZZ Solidarność) od 1 stycznia 1990 do 14 grudnia 1990

Robert Głębocki (KLD) od 12 stycznia 1991 do 5 grudnia 1991

Andrzej Stelmachowski, (bezpartyjny) od 23 grudnia 1991 do 5 czerwca 1992

Zdobysław Flisowski (bezpartyjny) od 11 lipca 1992 do 26 października 1993

Aleksander Łuczak (PSL) od 26 października 1993 do 1 marca 1995

Ryszard Czarny (SdRP) od 4 marca 1995 do 26 stycznia 1996

Jerzy Wiatr (SdRP) od 15 lutego 1996 do 17 października 1997

Mirosław Handke (AWS) od 31 października 1997 do 20 lipca 2000

Edmund Wittbrodt (AWS) od 20 lipca 2000 do 19 października 2001

Ministrowie edukacji narodowej i sportu

Krystyna Łybacka (SLD) od 19 października 2001 do 2 maja 2004

Mirosław Sawicki (bezpartyjny) od 2 maja 2004 do 1 września 2005

Minister edukacji narodowej 

Mirosław Sawicki (bezpartyjny) od 1 września 2005 do 31 października 2005

Minister edukacji i nauki

Michał Seweryński (PiS) od 31 października 2005 do 5 maja 2006

Ministrowie edukacji narodowej 

Roman Giertych (LPR) od 5 maja 2006 do 13 sierpnia 2007

Ryszard Legutko (bezpartyjny) od 13 sierpnia 2007 do 16 listopada 2007

Katarzyna Hall (bezpartyjna) od 16 listopada 2007 do 18 listopada 2011

Krystyna Szumilas (PO) od 18 listopada 2011 do 27 listopada 2013

Joanna Kluzik-Rostkowska (PO) od 27 listopada 2013 do 16 listopada 2015

Anna Zalewska (PiS) od 16 listopada 2015 do 4 czerwca 2019

Dariusz Piontkowski (PiS) od 4 czerwca 2019 do ............

malchow07-06-2019 22:49:31   [#02]

Szkoda tylko, że Oni wymyślają A my pomysły musimy realizować. Nie do końca z przekonaniem. Czy przyjdzie taki moment, że tych Malućkich na dole Ktoś zapyta o co chodzi w szkole (Uczniów Nauczycieli Rodziców Pracodawców  ... lista długa). 

Zmiana i kolejne pomysły.

AnJa07-06-2019 22:55:43   [#03]

A maja coś do powiedzenia? Bo jakoś nie kojarzę. 

rzepek08-06-2019 08:10:57   [#04]

Ja miałabym dużo do powiedzenia, ale został mi  ostatni sezon dyrektorowania i muszę go ogarnąć bez zbytecznych komentarzy.Sygnalista czuwa;)

AnJa08-06-2019 08:12:11   [#05]

Ale dużo czy z sensem?;-)

 

teka5708-06-2019 13:23:54   [#06]

A ostatnim przed...ministrem Edukacji Narodowej  był Jacek Fisiak - od 14 października 1988 do 12 września 1989 ,KTÓRY WŁASNIE ZMARŁ/3 CZERWCA 2019/

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]