Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Fundusz strajkowy na rzecz wszystkich protestujących
strony: [ 1 ]
Marek Pleśniar11-04-2019 23:04:58   [#01]

Ponieważ OSKKO, uchwałą Zarządu poparło roszczenia pracowników oświaty (choć strajkować kadra kierownicza nie może i strajku nie poparła)

i ponieważ sumienie każe nam się zachować solidarnie wobec pracowników oświaty zwyczajnie - z odruchu serca, wklejam adres akcji ZNP na rzecz nauczycieli, których rodzinom strajk przynosi trudną sytuację życiową.


https://znp.edu.pl/wspieram-nauczycieli-fundusz-strajkowy/

jest tam numer konta itd.

wierzę, że tak poważny związek zawodowy rzecz przeprowadzi poważnie i uczciwie

dota c12-04-2019 00:45:57   [#02]

Dodatkowo społeczny komitet "Wspieram Nauczycieli" deklaruje: zadbamy, by pieniądze ze zbiórki zostały przekazane tym najbardziej potrzebującym.

Udział w społecznym komitecie zadeklarowali:

dr Henryka Bochniarz, Hanna Bortnowska, prof. Jerzy Bralczyk, Wojciech Chmielarz, prof. Andrzej Friszke, Sylwia Gregorczyk-Abram, Zbigniew Hołdys, Szymon Hołownia, prof. Maria Janion, Joanna Kos-Krauze, Czesław Mozil, prof. Lech Mankiewicz, Wojciech Maziarski, Katarzyna Nowak-Zawadzka (Nauczyciel Roku 2015), Piotr Pacewicz, Paweł Pawlikowski, Maria Sadowska, Małgorzata Saramonowicz, Andrzej Saramonowicz, Krystyna Starczewska, prof. Adam Strzembosz, Monika Strzępka, Olga Tokarczuk, Wanda Traczyk-Stawska, prof. Łukasz Turski, Marcin Wicha, Vienio, Jacek Żakowski.

Marek Pleśniar12-04-2019 00:47:37   [#03]

my, doto, nie:-)
Ciekawem mechanizmu zgłaszania potrzeb. mam nadzieję, że zrobią to jakoś jak trzeba

dota c12-04-2019 00:59:06   [#04]

Nie napisałam, że my ;-)

Też mam nadzieję, że zrobią jak trzeba. Więcej: wierzę w to :)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]