Forum OSKKO - wątek

TEMAT: komisja egzaminacyjna
strony: [ 1 ]
pretor10-04-2019 22:48:30   [#01]

Witam. Jeśli mam nauczycieli ze swojej szkoły, a problem dotyczy "zewnętrznego", czy można zatrudnić do komisji n-la emerytowanego lub osobę posiadającą kwalifikacje pedagogiczne a nie pracującego w szkole?

rzewa10-04-2019 22:52:07   [#02]

jeśli to szkoła samorządowa to brak jest pp do zatrudnienia

no i jeśli n-la zatrudnisz to on już będzie "swój" -> dalej będziesz potrzebował "zewnętrznego"

dorotagm13-04-2019 12:04:35   [#03]

Jak to z tymi emerytami jest? Zgłosił mi się. Nie mój emeryt. Umowa wolontariacka? A czyj on- mój czy obcy w tej komisji? Co robić?

bogna413-04-2019 13:15:17   [#04]

U mnie OP zatrudniło takich emerytów. W bólach, ale w końcu zatrudnili. Ja odmówiłam. Jedni chcieli jako wolontariusze inni na umowę zlecenie. 

Po prawdzie  Ci kierowani przez KO,  powinni zastąpić Twoich nauczycieli. Wtedy Ty zatrudniasz (pomijam jak). Bywa nierzadko, że swoich się ma, a cudzych nie. Ale cóż robić? Teraz wszystko można, jak widać. :-(

Kasiao13-04-2019 14:08:38   [#05]

informacja z oke:

2019-04-13

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

bardzo proszę o wypełnienie zamieszczonego w serwisie dla dyrektorów formularza dotyczącego składów zespołów nadzorujących poszerzonego o informację o liczbie osób zatrudnionych w zespołach nadzorujących na umowy cywilno prawne.Informacje te mogą okazać się niezbędne przy rozstrzyganiu zastrzeżeń co do przebiegu egzaminów.

 

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]