Forum OSKKO - wątek

TEMAT: "Chodźcie, nie bójcie się, najwyżej zabiorą mi tytuł"
strony: [ 1 ]
Marek Pleśniar09-10-2018 22:41:45   [#01]
"Chodźcie, nie bójcie się, najwyżej zabiorą mi tytuł"
[Nauczyciel Roku 2018]
- Chciałbym poprosić wszystkich was, którzy tutaj przyjechaliście ze mną. Chodźcie, nie bójcie się, najwyżej zabiorą mi tytuł - zachęcał. - Chciałbym wam podziękować, tej części świata, bez której by mnie nie było - mówił. - Protego Maxima [zaklęcie tworzące ochronną barierę - red.], niech miłość was strzeże - wezwał. "Bądźmy wszyscy dla siebie nauczycielami i uczniami" - Jest w końcu trzecia część, ostatnia prastara różdżka, najpotężniejsze insygnium w świecie nauczycieli - powiedział laureat, wskazując otrzymaną statuetkę. - Chcę ją podnieść i powiedzieć, że to nagroda dla społeczności, dla wszystkich tych, którzy żyją pewnymi ideami i wierzą, że miłość jest najważniejszą rzeczą na świecie i tylko ona ma sens, i zamiast tracić czas, by walczyć ze złem, choć jest to czasem potrzebne, trzeba robić dobro - wskazał. - Bądźmy wszyscy dla siebie nauczycielami i uczniami i to wtedy będzie miało sens - zachęcał laureat nagrody Nauczyciela Roku.

post został zmieniony: 09-10-2018 23:05:52
annamaria10-10-2018 08:59:15   [#02]

super, że ktoś mówi  -nie bójcie się" -większość naszej edukacji jest ufundowana na strachu

eny10-10-2018 17:15:56   [#03]

Brawo dla pana ! Podziwiam, idzie nowe...

Magosia10-10-2018 20:36:45   [#04]

...zamiast tracić czas, by walczyć ze złem, choć jest to czasem potrzebne, trzeba robić dobro.... 

Gratulacje dla Pana Przemka i wszystkich nominowanych:-) 

Marku - myślę, że to osoba , która powinna pojawić się na Kongresie OSKKO. 

Skoro MAZ odcina się od Nauczycieli Roku - to świetnych pedagogów winno promować środowisko- oddolnie:-)

edithael14-10-2018 01:09:49   [#05]

Przemysław Staroń (http://www.tvn24.pl) Pięknie powiedziane.

Marek Pleśniar14-10-2018 09:59:28   [#06]

Magosiu "OSKKO" nie musi być na takie rzeczy namawiane - NR i inni cenieni nauczyciele, wychowawcy u nas bywają na kongresie od dawna. Tylko nie za NR, "bo tak", a jako osoby niosące coś na zasadzie "przykładów dobrej praktyki"

- a przeważnie to idzie w parze. Większość coś takiego robi.

Magosia14-10-2018 19:27:17   [#07]

Marku, wiem i ciesze się :-) 

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]