Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Program XIII Kongresu Zarzadzania Oświatą, Toruń, 24-26.09.2018
strony: [ 1 ]
Marek Pleśniar02-07-2018 12:20:46   [#01]

PROGRAM I NABÓR na XIII Kongres Zarządzania Oświatą
OSKKO*, UMK, Toruń, 24-26.09.2018 r. 
www.oskko.edu.pl/kongres/

Szanowni Państwo: dyrektorzy i wicedyrektorzy szkół i placówek oświatowych, urzędnicy oświatowi. Liderzy i osoby zarządzające w oświacie.

Poznajcie aktualny program i informacje ws. naboru na trzynasty Kongres Zarządzania Oświatą, który odbędzie się w dn. 24-26 września 2018 r. (poniedziałek-środa) w Toruniu, w obiektach Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

Przygotowaliśmy potrzebne nam dziś szkolenia narzędziowe, m.in. z zakresu: RODO, prawa pracy (PIP), oceny pracy nauczycieli, aktualności prawnych. Będą to szkolenia dla praktyków i sprawdzane w praktyce.


Zaplanowaliśmy zajęcia natury pedagogicznej, dotyczące m.in. umiejętności rozmów o rzeczach ważnych dla ucznia, edukacji przedszkolnej, oceniania, diagnozy potrzeb uczniów, pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Zadbaliśmy o wydarzenia kulturalne – jak koncert chopinowski, teatr, planetarium. Zaprosiliśmy uczestników do placówek toruńskich. Odbędziemy dyskusje na nurtujące nas tematy. Zapewne rozmowy przeniosą się wieczorami na toruńską Starówkę.

Najnowszy program Kongresu  jest do pobrania pod adresem www.oskko.edu.pl/kongres/program.pdf). Tradycyjnie uczestnicy będą mogli dowolnie kształtować własną ścieżkę uczestnictwa wśród wielu debat, wykładów i warsztatów. Już dziś program spotkań jest bardzo bogaty, a liczba spotkań wzrośnie tego lata do ok. 60.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod adresem:  https://fm.formularze.eu/fm/oskko/KZO-2018 i należy go wypełnić online. Przygotowaliśmy wiele opcji noclegowych, zróżnicowanych ze względu na typ pokoju, położenie obiektu i, co za tym idzie, cenę.

Zapraszamy też do odwiedzenia stron poprzednich kongresów http://www.oskko.edu.pl/kongresy/. Pozwoli to osobom, które nigdy nie uczestniczyły w organizowanych przez OSKKO spotkaniach, przybliżyć ich charakter.

Prosimy wszystkich zainteresowanych o włączenie się w prace nad rozwojem programu Kongresu. Jest on naszym wspólnym dziełem**. Jest spotkaniem praktyków.

Zapraszamy do Torunia.

Biuro i Zarząd OSKKO

Biuro OSKKO03-07-2018 07:45:07   [#02]

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą, zaktualizowaną 3 lipca, wersją programu Kongresu: http://www.oskko.edu.pl/kongres/program.pdf

 


post został zmieniony: 03-07-2018 07:45:19
ola 1303-07-2018 12:49:22   [#03]

A czy ci, którzy nie będą już dyrektorami od 1 września, to mogą być dalej członkami OSKKO i jeszcze przyjechać na konferencję?

ewa03-07-2018 13:09:30   [#04]

oczywiście, że tak :-)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]