Forum OSKKO - wątek

TEMAT: dotacja na podręczniki
strony: [ 1 ]
PiotrekM22-05-2018 11:48:30   [#01]

Proszę o wyjaśnienie, dlaczego nie ma wskaźników dla niepełnosprawnych w klasach VI, VII i III gimn. Jak mam prawidłowo wypełnić wniosek o dotacje w sytuacji kiedy będę miał w 3 klasie gimn. dziecko z autyzmem a w ubiegłym roku takiego dziecka w klasie 3 gimn. nie było? Czy mam wpisać kwotę bez tego wskaźnika?

Bas22-05-2018 12:12:30   [#02]

Załącznik nr 5 


"Wniosek o udzielenie dotacji celowej na wyposażenie szkół w podręczniki, materiały edukacyjne lub materiały ćwiczeniowe, dostosowane do potrzeb edukacyjnych i możliwości psychofizycznych uczniów niepełnosprawnych posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego w 2018 r.*)

"

PiotrekM22-05-2018 12:47:49   [#03]

to jest załącznik dla OP ja -sp wypełniam załącznik 2; tak tam jest możliwość, tylko kwotę należnej dotacji należy przemnożyć przez wskaźnik a w tabeli wskaźników dla części klas nie ma danych i nie rozumiem dlaczego?

Bas22-05-2018 12:49:08   [#04]

Ja też sp. Księgowa poprosiła o wypełnienie nr 4 i 5. Odsyłam jej, a ona robi zbiorówkę gminną.


post został zmieniony: 22-05-2018 12:49:21
dorotagm22-05-2018 19:39:50   [#05]

Nie wiem, czy uda mi się pomóc, ale spróbuję.

Są dwa rozporządzenia z tego samego dnia, w jednym wskaźniki dla klas z nową pp, w drugim dla starej pp.

A tu pewna tabela ze wskaźnikami - tymi nowymi. 

https://men.gov.pl/ministerstwo/informacje/dotacja-celowa-na-podreczniki-materialy-edukacyjne-i-materialy-cwiczeniowe-w-2018-roku.html

Tu info od Menu. Przeczytałam 3 razy i nie wiem, czy zrozumiałam.

https://men.gov.pl/strony/wskazniki-kwoty-dotacji-celowej-na-zakup-podrecznikow-dla-uczniow-niepelnosprawnych-nowe-rozporzadzenia-podpisane.html

 

 

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]