Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Czasopismo >Języki Obce w Szkole< - warto poczytać
strony: [ 1 ]
Marek Pleśniar03-04-2018 15:41:13   [#01]

Zamieszczamy informację od wydawców zacnego kwartalnika i zachęcamy do zapoznania się:

--

Czasopismo „Języki Obce w Szkole” to wydawany od lat kwartalnik adresowany do nauczycieli języków obcych. W każdym numerze prezentujemy artykuły dotyczące zagadnień glottodydaktycznych, tendencji i metod w nauczaniu języków obcych oraz materiały dydaktyczne. Pismo jest dostępne na stronie internetowej www.jows.pl, skąd można je również bezpłatnie pobrać w formatach PDF, MOBI oraz ePUB (w załączeniu przesyłamy numer 4/2017). Zachęcamy do zamówienia dla swojej placówki/szkoły/biblioteki prenumeraty wersji drukowanej JOwS: http://jows.pl/content/prenumerata oraz do zapisania się na nasz newsletter.

Jako pismo skierowane do szerokiego grona odbiorców stanowimy platformę wymiany doświadczeń i wiedzy osób zajmujących się nauczaniem języków obcych. Dlatego zapraszamy nauczycieli-językowców i metodyków do współtworzenia naszego pisma tj. podzielenia się – w formie artykułu, eseju czy scenariusza lekcji – swoimi doświadczeniami i przedstawienia dobrych praktyk płynących z zajęć i projektów realizowanych przez szkoły. W tym celu zachęcamy do zapoznania się z naszym planem wydawniczym na 2018 r. Propozycje artykułów prosimy przesyłać na adres mailowy redakcji: jows@frse.org.pl.

Informujemy również, że czasopismo JOwS obejmuje patronatem inicjatywy językowe – aby taki uzyskać, należy wypełnić wniosek na stronie http://jows.pl/content/patronat-medialny

   

Biuro OSKKO03-08-2018 15:52:33   [#02]

Zapraszamy do pobrania bezpłatnego wydania kwartalnika "Języki Obce w Szkole" w formacie PDF.

Pobierz "Języki Obce w Szkole" 2/2018

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]