Forum OSKKO - wątek

TEMAT: XII KZO - sesja plakatowa
strony: [ 1 ]
aza06-09-2017 11:35:53   [#01]

Drodzy uczestnicy Kongresu Zarządzania Oświatą (www.oskko.edu.pl/kongres/ ), oraz ci, którzy jeszcze uczestnikami mogą się stać.

Postanowiliśmy podczas krakowskiego spotkania, w dniu 17 września br przeprowadzić sesję plakatową, dzięki której podzielimy się doświadczeniami z pracy w przedszkolu. Serdecznie zapraszamy Was do nadsyłania prac na sesję plakatową.

Zasady obowiązujące przy przesyłaniu plakatów:

Treść plakatu powinna prezentować innowacyjne rozwiązania z waszego przedszkola – mogą to być zagadnienia programowe, ciekawe projekty, aranżacje przestrzeni przedszkolnej – wszystko to, co jest warte pokazania na forum kongresu.

Osoby zainteresowane prezentacją swojego plakatu na sesji w dniu 17 września 2017r proszone są o kontakt z biuro@oskko.edu.pl. Prześlemy szczegółową instrukcję. (format graficzny, objętość max pliku, zalecana wielkość czcionki).

Planujemy Wasze plakaty wydrukować i ułatwić Wam prezentację swoich pomysłów, ale  również mile są widziane plakaty wykonane techniką tradycyjną.

aza08-09-2017 21:07:53   [#02]

wpłynęły już bardzo ciekawe postery.

Warto skorzystać z takiej formy promocji swojej placówki.

Zachęcamy !!!

aza20-09-2017 18:14:17   [#03]

Bardzo dziękuję wszystkim przedszkolom, które nadesłały swoje postery. Sesja była super profesjonalna, kontakty nawiązanie i ileż inspiracji do dalszego dzialania!!!

Mam nadzieję na powtórkę na konferencji w marcu.

MYŚLĘ, ŻE WARTO!!!!

 

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]