Forum OSKKO - wątek

TEMAT: kwalifikacje do drugich zajęć w dorobku nauczyciela
strony: [ 1 ]
olaszyma10-08-2017 21:37:19   [#01]

Czy nauczyciel może wpisać do swojej teczki na dyplomowanego uzyskanie kwalifikacji do nauczania drugiego przedmiotu jeżeli te kwalifikacje uzyskał przed rozpoczęciem stażu na dyplomowanego? To bądź co bądź jego dorobek.

izael10-08-2017 22:02:02   [#02]

olaszyma, nie mam pewności, ale dla mnie nie

rozporządzenie w poszczególnych częściach odnosi się do stażu

ale bić się o to nie będę;) 

Jacek10-08-2017 22:11:04   [#03]

jest jeszcze art. 9c ust. 3a

3a.  Nauczycielowi mianowanemu, ubiegającemu się o awans na stopień nauczyciela dyplomowanego, za spełnienie odpowiednich wymagań, o których mowa w przepisach wydanych na podstawie art. 9g ust. 10, uznaje się także jego odpowiedni dorobek zawodowy ze szczególnym uwzględnieniem okresu od dnia uzyskania stopnia nauczyciela mianowanego.

izael10-08-2017 22:15:48   [#04]

:)

i odpowiedź jest

 

olaszyma11-08-2017 09:04:52   [#05]

Tak też myślałam.Warunek jet taki że dorobek musi pochodzić z okresu od uzyskania stopnia mianowanego.A co jeżeli miało to miejsce przed mianowaniem a nie zostało "wykorzystane" przy mianowaniu bo takich wymagań nie ma?

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]