Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Zmiana nazwy
strony: [ 1 ]
joljol01-08-2017 08:49:28   [#01]

§ 1. 1. Nazwa publicznego przedszkola, a także publicznej szkoły podstawowej, liceum ogólnokształcącego, technikum, branżowej szkoły I stopnia, branżowej szkoły II stopnia, szkoły specjalnej przysposabiającej do pracy i szkoły policealnej, zwanych dalej „szkołą”, zawiera:

1) odpowiednio określenie: „Przedszkole”, „Szkoła Podstawowa”, „Liceum Ogólnokształcące”, „Technikum”, „Branżowa Szkoła I stopnia”, „Branżowa Szkoła II stopnia”, „Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy”, „Szkoła Policealna”;

2) ustalony przez organ prowadzący, odrębnie dla danego typu szkoły, numer porządkowy szkoły wyrażony cyfrą arabską, a w przypadku liceum ogólnokształcącego – cyfrą rzymską, jeżeli w danej miejscowości jest więcej niż jedna szkoła danego typu, lub numer porządkowy przedszkola wyrażony cyfrą arabską, jeżeli w danej miejscowości jest więcej niż jedno przedszkole;

3) imię szkoły lub przedszkola, jeżeli imię takie nadano;

4) nazwę miejscowości, w której siedzibę ma szkoła lub przedszkole.

Tak mówi rozporządzenie, a ja mam w nazwie nr 1, pomimo, ze w naszej miejscowości nie ma drugiego przedszkola. Czy od 1 września op powinien nam zmienić nazwę?

Wg mnie tak

Jak uważacie?

mychase01-08-2017 11:46:15   [#02]

ta czy w zespole szkól w skład którego wchodzi Gimnazjum ( wygaszane), Liceum  i Technikum od nowego roku szkolnego 2017/2018  powinny nastapić jakieś zmiany w nazwach i w piczęciach ?

rzewa02-08-2017 08:04:49   [#03]

nie

joljol02-08-2017 09:35:58   [#04]

a w # 1?

Franciszka07-08-2017 22:07:34   [#05]

Bardzo proszę o pomoc. Jesteśmy Zespołem Szkół - przedszkole, SP i GIM. Gimnazjum jest wygaszane. Czy powinny być zmiany w nazwach, pieczęciach, tablicach czy przez te dwa lata bez zmian? A co ze Statutem jeżeli jest jeden dla całego Zespołu a OP ma z aktem założycielskim ośmioletniej SP nadać nowy???

Jakie jest Wasze zdanie?

DYREK08-08-2017 11:04:35   [#06]

zobacz wątki:

Przekształcenie Gimnazjum w SP- Sto pytań do...

Jaka pieczęć ?

2017/18 - statut i program wychowawczo-profilaktyczny

Nowy statut dla ośmioletniej sp?

itd.

rzewa10-08-2017 08:06:18   [#07]

joljol: może zmienić ale nie musi

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]