Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Urlop ojcowski podstawą do przedłużenia stażu.
strony: [ 1 ]
AnO27-02-2017 10:42:22   [#01]

Czy urlop ojcowski jest  podstawą do przedłużenia stażu?

Pozdrowienia AnO

DYREK27-02-2017 11:57:10   [#02]

Art. 9c. ust.5 i 5a KN

5a.  W przypadku nieobecności nauczyciela w pracy z powodu urlopu macierzyńskiego, urlopu na warunkach urlopu macierzyńskiego, dodatkowego urlopu macierzyńskiego, dodatkowego urlopu na warunkach urlopu macierzyńskiego, urlopu rodzicielskiego lub urlopu ojcowskiego, staż ulega przedłużeniu o czas trwania tej nieobecności. W przypadku gdy łączny czas nieprzerwanej nieobecności w pracy z przyczyn, o których mowa w zdaniu pierwszym oraz w ust. 5, jest dłuższy niż rok i 6 miesięcy, nauczyciel jest obowiązany do ponownego odbycia stażu w pełnym wymiarze. 

befana12-10-2017 12:57:43   [#03]

art.9 d.ust.5 i 5a

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]