Forum OSKKO - wątek

TEMAT: LOCA - polecamy szkołom, stołówkom, nauczycielom. Dziękujemy.
strony: [ 1 ]
Marek Pleśniar17-02-2017 11:33:24   [#01]

Dziękując za obecność z nami już na kilku kolejnych konferencjach i kongresach OSKKO, przekazujemy tekst firmy LOCA

To dzięki temu partnerowi mamy piękne identyfikatory w Krakowie, Gdańsku itd., ale są one czymś więcej. Poniżej przekaz samych wykonawców:

=========

Firma Grupa LOCA powstała w 2006 roku. Od samego początku działalności oferowała produkty dla oświaty. Aktualna oferta to m.in.

1.      Legitymacja służbowa nauczyciela. Szczegóły oferty dostępne są na stronie www.legitymacja-nauczyciela.pl

2.      Program STOŁÓWKA LOCA. Autorski system do prowadzenia elektronicznej ewidencji wydawanych posiłków w stołówce szkolnej. Głównym celem programu jest usprawnienie wydawania wykorzystując w tym celu Karty zbliżeniowe. Dzięki temu na weryfikację 1 ucznia wystarczy 1 s. Oprócz samej weryfikacji, program umożliwia również prowadzenie ewidencji rozliczeń, odwołań, generowanie raportów z informacją o ilości posiłków do wydania, posiłków wydanych, raporty kasowe oraz szczegółowe informacje na temat dziecka. Więcej informacji na stronie www.programdlastolowki.pl

3.      Systemy kontroli dostępu oraz Identyfikatory. Instalację wejść na kartę na teren szkoły lub do pokoju nauczycielskiego. Systemy takie poprawiają bezpieczeństwo, umożliwiają sprawdzenie godzin wejść i wyjść uczniów lub rejestr wejść pracowników. Uczeń jedną kartę może wykorzystać do wielu zastosować w tym do biblioteki, stołówki lub świetlicy. Więcej na stronie www.identyfikatory-szkolne.pl

4.      NOWOŚĆ w ofercie. Systemy dla Świetlicy szkolnej.

a.       System odbioru dzieci ze świetlicy. Bardzo przydatny w sytuacji, gdy świetlica znajduje się daleko od wejścia którym wchodzą rodzice. Po zbliżeniu przez rodzica karty do czytnika, w świetlicy wyświetla się informacja które dziecko można odesłać do wyjścia. Program rejestruje dokładną datę i godzinę odbioru. W sytuacji gdy czytnik zgrany jest z kamerą, oprócz danych dziecka do wyjścia, opiekun świetlicy widzi również osobą zbliżającą kartę.

b.      System rejestracji dzieci w świetlicy. W dużych świetlicach pomaga w prowadzeniu ewidencji dzieci obecnych w świetlicy. Każde dziecko posiadające kartę, może odnotować swoje wejście i wyjście ze świetlicy. Program generuje gotowe raporty w których zlicza ilość dzieci w przedziałach godzinowych. Dodatkowo rejestruję początek i koniec dyżuru opiekuna świetlicy.

Więcej na stronie www.programdlaswietlicy.pl

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]