Forum OSKKO - wątek

TEMAT: jakie wynagrodzenie zasadnicze nauczyciela
strony: [ 1 ]
Malgos10101-12-2016 13:06:48   [#01]

Może to głupie pytanie, ale jednak wolę się upewnić. Krótko mówiąc - osoba zaczęła pracę w szkole, ma wykształcenie wyższe mgr (architektura) i licencjat z angielskiego. Stopień awansu bez znaczenia. Jakie powinna mieć wynagrodzenie zasadnicze? Czy jako magister, czy tylko licencjat? Koleżanka zwróciła się do mnie z tym problemem, ponieważ jej dyrektor uznał, że z licencjata, gdyż magisterskie nie ma nic wspólnego ze szkołą. Uważam inaczej, ale zwątpiłam...

No i jeszcze dyrektor chce podstawę prawną

halinah01-12-2016 13:49:26   [#02]
Dz.U. 2015 poz. 868

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 czerwca 2015 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie wysokości minimalnych stawek wynagrodzenia zasadniczego nauczycieli, ogólnych warunków przyznawania dodatków do wynagrodzenia zasadniczego oraz wynagradzania za pracę w dniu wolnym od pracy

W załączniku do rozp. jest tabelka z wynagrodzeniem, a pod tabelką jest odnośnik:

"1) Podstawę do ustalenia minimalnej stawki wynagrodzenia zasadniczego nauczyciela stanowi najwyższy posiadany przez nauczyciela poziom wykształcenia."


post został zmieniony: 01-12-2016 13:49:51
Malgos10101-12-2016 13:55:08   [#03]

No to mi ulżyło, bo już myślałam, że z moimi zmysłami coś nie tak :)) Ale poza wzrokiem (bo opuściłam ten odnośnik), to chyba nie jest tak źle.

Dziękuję bardzo.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]