Forum OSKKO - wątek

TEMAT: KONCEPCJA PRACY DYREKTORA - MA KTOŚ WZÓR?? POMOCY
strony: [ 1 ]
Marta K28-04-2002 22:52:08   [#01]

Witam ponownie, Mam prośbę... moja naczelna startuje w konkursie na dyrektora i zleciła mi napisanie dla Niej Koncepcji pracy placówki przez najbliższe lata...troche mnie to dziwi ale coż...szef każe ...człowiek musi...problem tylko w tym, że jestem zielona w tym temacie wiec bardzo Was proszę...może ma ktoś wzór, jak to pisać??? Obecuję nie ściagać, chodzi mi jedynie o podpowiedź co i jak??? Bardzo Was proszę....ratujcie:)))

Marek Pleśniar28-04-2002 22:59:14   [#02]

powtórz?! bo nie dowierzam?

albo ja powtórze:

... naczelna startuje w konkursie na dyrektora i zleciła mi napisanie dla Niej Koncepcji pracy placówki przez najbliższe lata...

hmmm:-)))

nie wstydziła się?

zajrzyj do Henia: http://www.edukator.net.pl/

Marta K28-04-2002 23:02:51   [#03]

POWIEM WIĘCEJ....

no niestety nie wstydziła sie, tylko dała mi do zrozumienia że jak chce pracowac to mam to napisac......dzieki za adres, juz zaglądam:))
Mania28-04-2002 23:10:04   [#04]

co się w tym naszym pięknym mieście dzieje:-(

może skorzystaj ze standardów do mierzenia zewnętrznego nadanych przez małopolskiego kuratora

Marta K28-04-2002 23:32:52   [#05]

DZIEKI.....

Maniu, szkoda mówic, dzieje sie jak sie dzieje....a ja zabieram sie do pracy...dajcie znać jakby Wam się coś interesującego nasunęło...Dziękuję że zawsze mozna na Was liczyć....pozdrawiam:))))))))
Gaba29-04-2002 04:09:19   [#06]

taa...

Marta - sama pisałam kiedys komuś 2, wiem, co się czuje - Pan każe, sługa musi.
:)
Ewa z Rz29-04-2002 05:25:27   [#07]

Skaranie boskie...

Pod taaakim szefem pracować... :(

Nie wiem jak, ale nie pracowałabym z kimś takim... Swego czasu właśnie z powodu, że odmówiłam, a właśniewie uniemożliwiłam zwrócenie się do mnie z podobną prośbą, wylądowałam na "stanie nieczynnym", a póżniej na bezrobociu i... dlatego jestem dyrektorem szkoły! :)))

A koncepcja?... Może napisz własną i wystartuj na którąś szkołę (może nie w mieście ale okolicy?), wtedy będziesz wiedziała co napisać. O to chodzi, że koncepcja musi być własna, lub co najmniej trzeba się z nią utożsamiać, bo trzeba do niej przekonać innych. Po tym co piszesz nie wyobrażam sobie napisania przez Ciebie koncepcji, z którą szefowa będzie mogła się utożsamić...

No, chyba że jesteś mistrzem, ale wtedy weź ster we własne ręce!

Co do pomocy, to Ty znasz szkołę i wiesz jak w niej powinno być, wiesz jakie są jej potrzeby i jak chciałabyś by szkoła była zarządzana i wystarczy to napisać - można oprzeć się na tym co zawiera plan rozwoju waszej szkoły (nawet można zachowac taką formę).

Marta K29-04-2002 10:23:36   [#08]

NO WŁASNIE....BĘDĘ WDZIĘCZNA CHOCIAŻ ZA JAKIEŚ PUNKTY

dziękuję za słowa otuchy:OII))coś tam skleciłam przez noc....właśnie opierając się na tym, co Ja bym chciała zrobić, trochę dodałam z misji, trochę z planu rozwoju szkoły i "cosik" mi wyszło...a co do startowania na stanowisko....chyba za "Cienka rybka" jestem jeszcze ....więc póki co, szkolę się, piszę innym, co sami powinni napisać no i może kiedyś mi to zaprocentuje dla mnie samej ;;;;;Jak byście jeszcze mieli "tzw. ściągawkę" to podeślijcie....zawsze to trochę jaśniej się w mózgu robi:) Ściskam
Marta K29-04-2002 10:44:39   [#09]

:))

Jerzyk.....dzięki:))))obiecuje nie przepisać......
Mariola29-04-2002 11:03:22   [#10]
marta
skorzystaj z katalogu (na górze)
tam wyszukasz wszystko co dotyczy koncepcji :-)
stan29-04-2002 16:05:19   [#11]

?!

Współczuję Marcie. I nie jest to apropo's jej sytuacji, ale pomyślałem, że pomysł można rozwinąć...

...poszukuję kogoś podobnego do mnie aby wystartował za mnie w konkursie. 
Zastanawiam się tylko co z równością płci ? Niechciałbym nikogo dyskryminować ...
ale ze wzgledu na brodę ... ? No nie wiem, nie wiem ?

Jeszcze to sobie przemyślę ...

Pozdrawiam

stan

:-)

Marta K30-04-2002 00:12:46   [#12]

HAHAHAHA!!!

Stan, skoro tak, to ja sobie tę brodę zapuszczę, podaj tylko kolor :)) i gotowe hihi:))......do tego mała charakteryzacja:)))

no dobrze, żarty na bok, oddałam dzisiaj to "moje" dzieło i niech się dzieje co chce, dobrze że weekend długi się zapowiada...odpocznę i od papierów i od koncepcji, słowem....laba!!!!

trzymajcie się cieplutko, dużo słonka Wam życzę:)))

beera30-04-2002 10:37:29   [#13]

Stan :-)

Jakbym ja za Ciebie...to byłby DOPIERO tytuł na gazetowe publikacje ;-)))

 

I hm...a co byś zrobił delikwentowi gdyby w Twoim imieniu...przegrał????

MiC!!!!

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]