Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Harmonogram i program Konferencji OSKKO 6-8 marca 2015
strony: [ 1 ]
Marek Pleśniar26-02-2015 10:53:35   [#01]

Drodzy uczestnicy i sympatycy konferencji.

Zamieszczamy tu:
 http://www.oskko.edu.pl/konferencjaoskko2015/harmonogram.pdf harmonogram zajęć konferencji

a zarazem najaktualniejszy w program w nim zawarty

==

Jednocześnie prosimy o wcześniejsze planowanie udziału w poszczególnych spotkaniach - z uwzględnieniem zapisanych pojemności sal, konieczności zapisów na niektóre warsztaty itd. 

Jest nas rekordowo dużo - ponad 500 osób.

Przyjęliśmy ostatnie możliwe do przyjęcia osoby - trudno nam było odrzucić zapisujących się starych bywalców konferencji, dyrektorów MOWów, którzy właśnie zawiązują koalicję na rzecz swych placówek itd. Więc proszę o wyrozumiałość i olimpijski spokój w Krakowie:-)

Jest prawie 40 spotkań, debat, wykładów. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

Stefan Wlazło26-02-2015 14:43:46   [#02]

Bardzo żałuje, ze nie mogłem się zgłosić, ale w tych samych dniach jest spotkanie z kuratorami i mój udział w pracy zespołu nad narzędziami do ewaluacji zewnętrznej.  Życzę sukcesu, w który nie wątpie. Pozdrawiam serdecznie Stefan Wlazło

Marek Pleśniar26-02-2015 20:21:14   [#03]

aa, nie w tych samych, jeno na zakładkę:-)

Macia01-03-2015 14:32:52   [#04]

czy przed rozpoczęciem konferencji można zapisać się na poszczególne spotkania i jak to zrobic

 

Marek Pleśniar01-03-2015 15:41:55   [#05]

tylko na spotkania, które opisano w harmonogramie jako wymagające zapisów - o tak jak poniżej:

piątek Godz. 15:05  sala dydakt.0.305 [40 miejsc]
DYREKTOR – AKTUALNY ZWIERZCHNIK, BYŁY KOLEGA”.
Strefa Potencjału Coaching & Training TEAM.   Expose szefa, narzędzie szefowskie, które stosowane w praktyce umożliwia przedstawienie ważnych założeń pracy szefa - „ludzie będą pracować dobrze i spełniać oczekiwania zwierzchnika, o ile tylko będą mieli możliwość poznać te oczekiwania”.  Wiedza pozwalająca zaakceptować siebie w pełni w roli szefa, a podwładnym poznać granice współpracy z szefem. Liczba uczestników: max. 20 osób (wcześniejsza rezerwacja – w recepcji konferencji).

 

Na wszystkie inne zajęcia limitem jest pojemność sali, opisana przy każdym numerze sali

 

innymi słowy - warto przyjść wcześniej


post został zmieniony: 01-03-2015 15:43:35
czesiak02-03-2015 11:46:26   [#06]

Czy w tym roku spotykamy se z p. minister czy z p. Berdzik ?

Czy dobrze zauważyłam, że równocześnie z tym spotkaniem są 3 inne seminaria ? Tak nigdy do tej pory nie było !

ewa02-03-2015 12:07:51   [#07]

ad. 1. spotkanie z Podsekretarz stanu MEN - Joanną Berdzik

ad.2.  dobrze zauważyłaś, jednocześnie uwaga, nie jest to novum - tak już bywało np. http://oskko.edu.pl/kongres7/index.html 

 

czesiak02-03-2015 12:43:24   [#08]

Ale to nie jest ok ! To, że tak było na 7 kongresie nie znaczy, że było dobrze.

Dlaczego równocześnie jest ustawiony pan Rudnik na sali 120 miejsc  i inne seminaria 240 +120. 

Zawsze spotkanie z władzami MEN u było najbardziej atrakcyjne i była pełna aula. 

W tym roku wyjątkowo "chciałabym spojrzeć w oczy władzom MEN" i usłyszeć co mają do powiedzenia w sprawie absurdów MEN. 

Taki harmonogram wyjątkowo mi się nie podoba. Czy chodzi o to aby nie było za dużo osób na spotkaniu z MEN ?

 

 

Marek Pleśniar02-03-2015 13:26:44   [#09]

W harmonogramie wszystko jest tak jak planujemy :-)

I po to podajemy liczby miejsc w salach, żeby zainteresowani szli punktualnie na wykłady, na których szczególnie im zależy

W czym jest kłopot z tym spotkaniem z minister? Po prostu pójdź na niego - po to podajemy harmonogram żeby było wiadomo kiedy i gdzie

Bardzo zachęcam do udania się jak najwcześniej do sali bo jest bardzo dużo ludzi w tym roku

==

(nadal zastrzegamy zmiany, ale to już raczej drobne)


post został zmieniony: 02-03-2015 13:28:01
izael02-03-2015 14:29:04   [#10]

z tego, co obserwuję na kolejnych konferencjach/kongresach, to niektórzy właśnie nie chcą iść na spotkanie z MEN i dlatego dla nich jest alternatywa i dla mnie jest to ok

nie chodzi o odciąganie kogoś z poszczególnych spotkań, ale taka właśnie jest formuła, ze każdy sam wybiera ścieżkę, którą chce przejść przez bogactwo spotkań konferencyjnych

a te warsztaty, co do których jest niedosyt, czasem powtarzane są na następnym dużym spotkaniu

i jeszcze jedno...

czesiak, np. p. Rudnikowi można zadać konkretne pytania, czy przegadać z nim ważny dla ciebie temat, nawet jeśli nie jesteś na warsztacie, bo to człowiek otwarty i chętny do pomocy:) prawda, Jacek?

Marek Pleśniar02-03-2015 15:15:14   [#11]

aaa, to o Jacka wykład chodzi? To jest temat szkoleniowy, który dociera też do miast w Polsce. Może go zdublujmy? Tylko trzeba Jacka uprosić:-)

Jacek02-03-2015 16:01:47   [#12]

do [#10] prawda :-)

ja się nie obrażę jak MEN będzie atrakcyjniejszy ode mnie. W końcu ta brzydsza płeć jestem.

a zdublowaniem to ja się oddaję do dyspozycji, ale co z innymi w tym samym czasie?

izael02-03-2015 16:12:14   [#13]

jeśli chodzi o dyspozycję, to i ja służę swoją skromną osobą.... jakby co:) (ocena pracy nauczyciela)

i dodam, że rozmowy kuluarowe są równie cenne jak szkolenia;)

 

Jacek02-03-2015 16:19:58   [#14]

ale jest sens mieszać?

ja też chciałbym być na jakimś warsztacie a równolegle jest coś równie atrakcyjnego i się nie rozdwoję jak mówiła ta żaba z kawału gdy lew nakazał podzielić na piękne i mądre :-)

Coś wybrać muszę


post został zmieniony: 02-03-2015 16:21:10
Marek Pleśniar03-03-2015 11:31:43   [#15]

samo się pozmieniało:-)

----

Uwaga zmiany harmonogramu i programu:

1 szkolenie POLITYKA KADROWA DYREKTORA SZKOŁY, PLACÓWKI OŚWIATOWEJ.
Jacek Rudnik  przeniesione z 15:15 w sobotę na godz 9:00 w sobotę

2. Podczas spotkania z MEN, w sobotę o godz 15:00 członkom OSKKO: Jackowi Rudnikowi, Ewie Czechowicz i Alicji Kapci zostaną wręczone medale KEN

3. Zmiany w planie przebiegu spotkania MOW w piątek o godz 16:30, aktualny plan wystąpień to: 

- Beata Sobocińska, Dyrektor Zespołu Edukacji i Wychowania w Biurze Rzecznika Praw Dziecka, Ewa Snopek st. Specj. BRPD: Wystąpienie dotyczące działań Biura Rzecznika Praw Dziecka

- prof. zw. Marek Konopczyński, rektor Wyższej Szkoły Pedagogium w Warszawie: Standaryzacja i akredytacja placówek typu MOW

- mgr Marian Piertusiak, MOW Kwidzyń: Realizacja projektu trybun młodzieżowych w MOW

4. przesunięciom uległy wykłady CEO i p. Sarzały, a także popołudniowy wykład Gabrieli Olszowskiej zmienił lokalizację

Wszelkie zmiany zamieszczamy a dzisiejszym harmonogramie na stronie Konferencji: http://www.oskko.edu.pl/konferencjaoskko2015/harmonogram.pdf

 

 


post został zmieniony: 03-03-2015 11:56:54

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]