Forum OSKKO - wątek

TEMAT: dodatki funkcyjne
strony: [ 1 ]
danek27-01-2015 22:46:53   [#01]

Wydział Edukacji informuje o konieczności wstrzymania wypłacania wszystkich dodatków funkcyjnych które są wypłacane w szkole w związku ze zmianą ich wysokości. Szczegółowe nformacje zostaną przekazane Dyrektorom na spotkaniu w dniu....Już wiele widziałam.ale jak mam odnieść się do takiego pisma.

1.Jeżeli podwyżki to wypłacam dodatki a później wyrównanie 

2.Jeżeli cięcie -to okres wypowiedzenia lub porozumienie

Proszę oświećcie mnie bo głupieję.

Jacek27-01-2015 22:58:15   [#02]

żeby nastąpiła zmiana to potrzebna jest uchwała OP i jej publikacja w D. Urz. wojewody. Tego nie zmienia się z niedzieli na poniedziałek po sumie w kościele.

robson28-01-2015 05:32:20   [#03]

Pierwsze słyszę o takiej sytuacji. Co do dodatku funkcyjnego ma wojewoda? 

noe1928-01-2015 08:11:57   [#04]

oczywiście, że ma ponieważ dodatki funkcyjne określane są przez uchwałę OP. No chyba, że z zmiana wysokości mieści się w widełkach już wcześniej uchwalonej uchwały 

danek28-01-2015 14:18:41   [#05]

Zmiana wysokości mieści się w widełkach już wcześniej uchwalonej uchwały .Zmiana jednak wymaga porozumienia lub wypowiedzenia?

Jest jeszcze skok  na dodatki motywacyjne.Wysokość środków na dodatki motywacyjne określa uchwała budżetowa.Może to być stawka 0.

hania28-01-2015 16:21:01   [#06]

jak dodatki funkcyjne są w uchwale OP od - do, to zmiana ich wysokości rozumiem, zależy od op...

uchwala nowa niepotrzebna... niestety...

rzewa29-01-2015 09:16:32   [#07]

ale jeśli dodatek został przyznany na czas zamknięty wtedy nie jest możliwa zmiana wysokości przed upływem tego czasu bez zgody drugiej strony

jeśli dodatek został przyznany bez jakiegokolwiek horyzontu czasowego lub na czas nieokreślony zmiana jego wysokości wymaga albo upływu okresu wypowiedzenia albo zgody drugiej strony

oczywiście dodatek funkcyjny przestaje przysługiwać z pierwszym dniem m-ca następującego po odwołaniu z funkcji lub tego dnia, jeśli odwołanie nastąpiło z pierwszym dniem m-ca

Marla29-01-2015 21:14:41   [#08]

mam w zespole szkół sekretarza i zastanawiam się nad przyznaniem dodatku funkcyjnego

jeśli macie takie stanowisko podzielcie się informacją czy maja dodatki a jeśli tak to jakiej wysokości

pozdrawiam

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]