Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Lokalne Punkty Informacji Europejskiej
strony: [ 1 ]
Becia120-04-2002 23:18:26   [#01]
szukam osób, które będą uczestniczyły w szkoleniu przygotowuącym do prowadzenia Lokalnych Punktów Informacji Europejskiej w terminie od 10 czerwca (Warszawa)
Maria21-04-2002 15:02:48   [#02]
A ja bym chciała uczestniczyć. Jak to załatwic? Maria
HenrykB21-04-2002 17:03:11   [#03]

Też się chętnie dowiem

Chwalcie się
Becia122-04-2002 10:06:56   [#04]
Więcej informacji na portalu www.europa.edu.pl. Szkolenie o którym wspomniałam przygotowuje do prowadzenia Punktu Informacji Europejskiej, skierowane jest głównie do nauczycieli bibliotekarzy. Szkolenie trwa 4 dni i są bezpłatne. Miejsce szkoleń - Warszawa. Mario, napisz mail-a do pani Karoliny Sobieckiej karolina.sobiecka@interklasa.pl , ona udzieli Ci najbardziej aktualnych informacji. Może są jeszcze wolne miejsca na termin czerwcowy tzn. 10-13 czerwiec, edukowałybyśmy się razem. Myślę, że to fajny projekt, mając dostęp do internetu, można lepiej wykorzystać tkwiący w nim potencjał - dostarczanie informacji o tematyce związanej z UE i przyszłym członkowstwem Polski w tej organizacji - dlaczego nie miałby tego robić, dobrze przygotowany nauczyciel-bibliotekarz, przecież przekształcamy nasze biblioteki szkolne w szkolne centra informacji ...wszelakiej

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]