Forum OSKKO - wątek

TEMAT: jeszcze raz o opiniowaniu arkusza
strony: [ 1 ][ 2 ]
Kropka10-05-2012 12:44:02   [#51]

Moje pytanie nie dotyczy opiniowania ale jest dla mnie bardzo ważne, dlatego od razu proszę o podpowiedzi. Arkusz opracowany w oparciu o zarządzenie OP, złożony w terminie. Po tygodniu dyrektor dostaje informację o nowym zarządzeniu OP, które uchyla poprzednie (i tyle, nie wnosi nic nowego). Jest maj, pora zaczynać procedury związane z ruchem kadrowym..., na jakiej podstawie? Czy ten kwietniowy arkusz jest w ogóle ważny, wydaje mi się, że nie. Co ma robić dyrektor, pisać do OP o nowe wytyczne? robić nowy arkusz? Ze strony OP cisza..

A tak w ogóle powiedziano coś takiego, że Organ nie musi dawać żadnych wytycznych do arkusza. Pomóżcie, bo ja chyba już nie kumam..

rzewa10-05-2012 13:38:35   [#52]

złożyłaś projekt arkusza?- złożyłaś

więc czekaj spokojnie (przygotuj wszystkie zaplanowane w projekcie decyzje kadrowe) na zatwierdzenie - OP ma czas do 30 maja

jak otrzymasz zatwierdzony arkusz będziesz podejmować ostateczne decyzje kadrowe

Kropka10-05-2012 13:46:48   [#53]
arkusz złożyłam ale z tamtego zarządzenia wynikały duże redukcje: mniejsza niż w obwodzie liczba dzieci a więc i klas, likwidacja świetlicy, etatu biblioteki itd., na jakiej podstawie ja mogę dać te wypowiedzenia i czy sąd, do którego zwrócą się pracownicy nie zapyta mnie skąd ja zaczerpnęłam takie pomysły?
Jacek W10-05-2012 15:51:40   [#54]
Jeśli - jak napisałaś - nowe zarządzenie nie wnosi nic nowego, to nie masz powodu robić arkusza na nowo.  Dowiedz się, kiedy OP ma zamiar zatwierdzić arkusz, spróbuj przekonać ich, żeby nie czekali na koniec miesiąca. Jak się wyrobisz w czasie - nie ma problemu, ale jak okaże się, że OP zamierza zatwierdzić arkusz np. 28 maja - masz zagwozdkę. Uważam, że w takiej sytuacji nie możesz czekać na zatwierdzenie arkusza, pisz do ZZ na podstawie tego, co zaplanowałaś w projekcie. Prawo określa ci deadline na 31 maja i ta data obowiązuje cię, czy OP zatwierdzi arkusz 18, czy 30 maja.
Jacek10-05-2012 16:02:36   [#55]

a czemu ma zagwozdkę? jak zdąży z pismami to ok, a jak nie, to zapłaci odszkodowanie za skrócenie okresu wypowiedzenia, które de facto gmina zapłaci bo to jej budżet. Niech OP myśli i nie czeka do ostatniej chwili.

Jacek W10-05-2012 16:13:26   [#56]
Racja, zapomiałem o skróceniu okresu wypowiedzenia.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ][ 2 ]