Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Konsultacja OSKKO, programy i podręczniki
strony: [ 1 ][ 2 ]
Adaa08-09-2011 17:08:37   [#51]

tu też chyba powinno sie znaleźć

Słyszałem, że w Polsce martwią się o to, by nie przeciążać dzieciom kręgosłupów. Dziwię się, że nie myślą o ich oczach. Mnie tylko raz zdarzyło się, że miałem wszystkie lekcje - od godz. 8 do 15 - przed laptopem. Po wyjściu ze szkoły byłem okropnie zmęczony, mocno bolały mnie oczy. Oczywiście byli i tacy, którzy po szkole poszli do domu i włączyli komputer. Sporo osób w klasie miało problemy ze wzrokiem, z nadwagą, albo jedno i drugie. Nauczyciele sami widzieli, że te laptopy z różnych względów nie są dla nas najlepsze, no, ale były na wyposażeniu szkoły.

bogna22-02-2012 22:41:42   [#52]

projekt z 21.02.12

http://legislacja.rcl.gov.pl/docs//501/8642/8643/8644/dokument25436.pdf?lastUpdateDay=22.02.12&lastUpdateHour=7%3A33&userLogged=false&date=Wednesday%2C+22+February+2012

Marek Pleśniar07-03-2012 08:54:41   [#53]

no nareszcie

a ile było o to żebraniny


Okazuje się, że MEN znalazło dodatkowe 45 mln zł z funduszy unijnych, którymi dysponuje Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie. I za te pieniądze mają powstać zupełnie nowe e-podręczniki. Kto je napisze? Nie wiadomo. Według informacji z MEN zostaną ogłoszone konkursy, do których będą mogli stanąć również wydawcy aktualnie produkujących podręczniki. Kiedy? Też nie wiadomo. Jednak MEN planuje, aby cyfrowe podręczniki były dostępne na darmowej platformie na tzw. wolnych licencjach. Co oznacza, że państwo zapłaci za ich wyprodukowanie, a potem udostępni je za darmo wszystkim uczniom i nauczycielom.

grażka03-05-2012 10:56:40   [#54]
http://katarzynahall.natemat.pl/10479,biznesowy-pomysl-na-e-podreczniki-i-e-prase-pilnie-potrzebny

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ][ 2 ]