Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Monitorowanie podstawy programowej
strony: [ 1 ][ 2 ]
edithael02-06-2011 11:32:34   [#51]

Befana, skąd masz informację o przedłużeniu terminu wypełniania do 6.06?

Wypełniam SP - niektóre pytania różnią się od tych, które były w wersji papierowej... A ponieważ jestem na L4 to wypełniam w domu na podstawie tego, co mi nauczyciele przesłali mailem i zaraz czekają mnie telefoniczne konsultacje - na całkiem prywatny koszt.

Login dostałam wczoraj. Działa. "Zapamiętaj" działa czasem... Raz zapamiętuje, raz mnie wylogowuje i potem nie ma wpisów. No comments.

befana02-06-2011 11:35:03   [#52]
http://www.ko.poznan.pl/
Magosia02-06-2011 15:06:19   [#53]

Poza problemem z loginem- reszta spokojnie.

 Bez malowania trawy.;-)

Wszystko zadzialało, zapisało, wypełnienie 45 minut- wicedyrektor dyktowała, ja wklepywałam.

Uf..poszło.  Pozdrawiam :-))))))

Uśka02-06-2011 21:01:45   [#54]

Jestem  wściekła...

Została wylosowana moja szkoła podstawowa i gimnazjum do monitorowania.

Moje uwagi:

1.Login i hasło po terminie wskazanym w harmonogramie.

2. Wypełniłam ankietę, wydrukowałam, dałam polecenie ZAPAMIĘTAJ i... pokazała się strona do logowania ( nie mogłam się wylogować- zgodnie z instrukcją!!), zalogowałam się i... nie ma opcji "Kontynuu"j a jest ankieta "nowa".Stracony czas i znowu wypełnianie... wypełniłam i w obawie, że powtórzy się sytuacja bez sprawdzenia dałam "zapisz i wyślij", ukazało sie okienko informujące mnie że po wysłaniu będzie zablokowany dostęp (itd.) zrobiłam następny krok i.... nie otrzymała zadnego komunikaty, ze ankieta została wysłana lub coś w tym rodzaju. Zadzwoniłam do p. wizytator, która powiedziała mi wczoraj, że świeci jej "0" na czerwono - nie otrzymała ankiety. Zadzwoniłam dzisiaj i taka sama odpowiedź- powiedziała żeby czekać.

3. Dzisiaj wypełniam ankietę  do gimnazjum i znowu nie  mam możliwości kontynuowania ( jeszcze nie wysłałam) Stracony czas, nerwy i pytanie moje i nauczycieli czemu ma to służyć??

Brak słów! Wszystko wykonywałam zgodnie z instrukcja!!


Magosia20-06-2011 21:16:15   [#55]

Czy ktoś miał przyjemność doświadczenia weryfikacji ankiet przez wizytatora.

 Co, jak jest weryfikowane??

Zostałam wylosowana (?), jutro od rana mam gościa z KO.  Taki dobry czas na weryfikację, hm... :-(((

A na stronie naszego KO taka informacja:

"Jednocześnie informuję, że w dniach 6 – 17 czerwca br. w 10% badanych szkół  zostanie przeprowadzona weryfikacja ankiet poprzez wizytę wizytatora w szkole/placówce."

Jutro jest 21 czerwca i nie wiem , od czego zacząć dzień!...:-((((((((

Od ziółek? ;-)


post został zmieniony: 20-06-2011 21:20:37
Promyk20-06-2011 23:26:00   [#56]
Miałam kontrolę wypełnienia ankiety:) - była to po prostu rozmowa, żadnego sprawdzania dokumnetacji, oglądania klas itp. Jesli w pytaniach nauczyciel zaznaczał odpowiedź typu "w inny sposób" - to wyjaśniałam jaki to sposób. Rozmowa trwała ok. 1,5 godziny. Jedna z prztyjemniejszych kontroli:)
Magosia21-06-2011 10:58:33   [#57]

Potwierdzam powyższe.

Jedna z przyjemniejszych kontroli- rozmowa z dyrektorem i wicedyrektorem( bo za gimnazjum odpowiada koleżanka).

Pytanie dotyczyło na przykład, czy mamy zapis o sposobie poinformowania rodzicow o zmianach w nauczaniu języka ( w karcie spotkań z rodzicami- piszemy przebieg spotkań, więc mieliśmy).

Rozmowa partnersak, z szacunkiem i zaufaniem do dyrektora.

 Termin mało korzystny, ale spokojnie:-) 

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ][ 2 ]