Forum OSKKO - wątek

TEMAT: podział na grupy oraz art.22 ust. 3 i 4 KN
strony: [ 1 ]
tardeli11-05-2010 13:33:08   [#01]

1. Czy można dokonac podziału na grupy na zajęciach wych. fiz., gdy w klasie jest mniej niż 26 uczniów, za zgodą OP?

2. Kto występuje do organu sprawującego nadzór pedagogiczny, w sprawie czynności związanych z odbywaniem stażu, w przypadku nauczyciela zatrudnionego w kilku szkołach (w wymiarze mniejszym niż 1/2 etatu w każdej ze szkół - art.22 ust. 3 i 4)?

rzewa11-05-2010 13:35:47   [#02]

1. można

2. nauczyciel

bosia11-05-2010 16:05:27   [#03]
nauczyciel i może poprosić o wskazanie szkoły do odbywania tych wszyskich czynnosci związanych ze stażem

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]