Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Wpisy w arkuszach ocen
strony: [ 1 ][ 2 ]
BaZa21-03-2010 15:49:20   [#51]

Dziękuję, to mam co robić. Za poprzedniego dyrektora też będę musiała poprawić, niestety.

 

bosia21-03-2010 15:55:02   [#52]

mam to samo, ale nie poprawiam starych arkuszy

choć niektóre musieliśmy przepisać, bo na złych drukach były (typy szkół się pomieszały)

AnJa21-03-2010 16:17:54   [#53]

powtórzę się, bo pisałem już;

nie widzę podstaw prawnych do przepisywania arkuszy- jedyną byłyby zapisy o odtwarzaniu dokumentacji, ale tu nie ma powodów do odtwarzania

więc albo zrobić grezdu mezdu na czerwono, w tym w miejscach wykreskowanych albo przyjąć z dobrodziejstwem inwentarza i nie robic nic, poza tym, że nie ukrywac tego

nieoficjalnie zas mozesz przepisywać, ale na pewno nie te, na ktorych pieczątka poprzednika stoi

bosia21-03-2010 16:40:19   [#54]

w 2005 były założone na złych drukach (policealne dla młodzieży, zamiast dla dorosłych zaoczne)-muszę przepisać

 

Dżoana21-06-2010 18:31:58   [#55]

Rzewo i inni

Nie mogę znaleźć wątku o wiedzy o życiu w rodzinie i jej nie wpisywaniu na świadectwie i w arkuszach. Pomóżcie, bo w mojej szkole do dziś się to robi, a po co tyle pracy na marne? Potrzebuję pp.

krystyna21-06-2010 19:25:10   [#56]

Nie wpisujemy od 1.09.2002 roku

(do 31.08.2002r. wpisywaliśmy " uczestniczył(a) ")

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ I SPORTU z dnia 19 lipca 2002 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie sposobu nauczania szkolnego oraz zakresu treści dotyczących wiedzy o życiu seksualnym człowieka, o zasadach świadomego i odpowiedzialnego rodzicielstwa, o wartości rodziny, życia w fazie prenatalnej oraz metodach i środkach świadomej prokreacji zawartych w podstawie programowej kształcenia ogólnego. (Dz. U. z dnia 31 lipca 2002 r.)

 5)   w § 4:

a)  w ust. 2 skreśla się zdanie trzecie,

b)  skreśla się ust. 4;

 6)   skreśla się § 6 i 7.

§ 2. Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem 1 września 2002 r.

To skreślono:

4. W przypadku udziału ucznia w zajęciach, fakt ten odnotowuje się na świadectwie szkolnym w części przeznaczonej na dodatkowe zajęcia edukacyjne wpisem "uczestniczył(a)"

Zwojka22-06-2010 12:10:04   [#57]
Proszę przypomnijcie - uczeń nie uczęszczał na religię, na świadectwie kreska? 
Jacek22-06-2010 12:56:47   [#58]
kreska w miejscu na ocenę
marekci22-06-2010 13:14:18   [#59]
witajcie! to i ja cegłę wrzucę -ciekawym jak wypełniacie w przedostatniej rubryce arkusza gimnazjum info. o wynikach egzaminów? Macie na to jakąś regułkę, czy jak? Bo jak widzę w arkuszach u siebie, to im więcej widzę co jest, tym więcej mam wątpliwości. 
Jacek22-06-2010 13:15:36   [#60]

humanistyczna - .. pkt

matematyczno-przyrodnicza - .. pkt

marekci22-06-2010 13:28:50   [#61]

i już? a co sądzisz  zapisie GH -...pkt, GM -... pkt


Jacek22-06-2010 13:38:09   [#62]
a nic nie sadzę.. jak sobie wpiszesz tak będzie.. nie ma instrukcji ani żadnego zapisu jak tego dokonać więc wpisać trzeba tak by było wiadome co to :-)
juasia22-06-2010 14:09:00   [#63]

Bardzo proszę o pomoc

1. czy w klasie VI w klasyfikacji rocznej wpisujemy: ukończył szkołę, czy ten zwrot  piszemy w końcowej a w rocznej wykreslamy

2. Czy w klasie VI w klasyfikacji końcowej zliczamy ilośc dni nieobecności czy to zapisujemy w końcowej?

 

rzewa22-06-2010 15:03:24   [#64]
http://oskko.edu.pl/forum/watek.php?w=37933&pst=205#pst205
mjzg22-06-2010 17:59:50   [#65]
u nas odnośnie wpisów o egzaminach - część humanistyczna, część matematyczno-przyrodnicza i język obcy nowożytny (np. angielski), później po myślniku ilość punktów. W arkuszu nie można używać skrótów. A piszemy tak,  jak nazywają się te egzaminy zgodnie z CKE.
Zwojka22-06-2010 18:06:11   [#66]
jeszcze raz świadectwo i religia -jestem po radzie wątpliwości więcej niż przed ;) na świadectwie religia/etyka skreślamy etykę, a zostawiamy religię - podobnie w arkuszach?
malgala22-06-2010 18:13:46   [#67]
nic nie skreślamy
elvira22-06-2010 19:03:31   [#68]

Kolumna "wyniki klasyfikacji końcowej" ma nagłówek rok szk. 2009/2010, więc w tej kolumnie w wierszach dotyczących frekwencji wpisujemy liczby dotyczące tego roku szkolnego, a nie sumy z trzech lat gimnazjum - czy dobrze rozumiem?

A osiągnięcia na świadectwie ukończenia gim. - z ostatniego roku, czy wcześniejsze też? /musi być przecież zgodność z treścią arkusza z klasyfikacji końcowej/ Jak to robicie? 

mim222-06-2010 20:10:32   [#69]

Według mnie frekwencja z ostatniego roku lub żadna, bo z ostatniego roku jest przecież przy klasyfikacji 'rocznej".

Osiągnięcia też te z ostatniej klasy, wcześniejsze są wcześniej - i myślę, że to potwierdza zgodność z wpisami na świadectwie.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ][ 2 ]