Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Co organizujecie z okazji Dnia Kobiet?
strony: [ 1 ]
link12305-03-2010 08:58:59   [#01]
pytam jak w tytule
gosiaes205-03-2010 09:05:26   [#02]
Mi kuratorium zorganizowało naradę dyrektorów w tym dniu;-)))
Marek Pleśniar05-03-2010 11:48:28   [#03]
w Kwestii Dni i Kobiet, proponuję Zapytującemu: nabyć wina typu shiraz czerw. 1 but. (lub 2 but.) 0,75 cl. oraz sery pleśniowe i spożyć te produkty w towarzystwie jakiejś Kobiety 
Ala05-03-2010 13:28:17   [#04]
a u mnie rada pedagogiczna - znaczy posiedzenie ;-)
Lucy05-03-2010 13:30:34   [#05]

hmmmmm, sery... taaaak, towarzystwo (moje, bo żem kobieta)... tak.... a co do reszty to wolę piwo!

Na szczęście mój mężczyzna zna moje gusta:-)

bosia05-03-2010 13:58:38   [#06]

a my co roku mamy wspólne gotowanie dla chętnych mam

tzn. uczniowie (technik żywienia), mamy i pani z ODR

jest potem wspólna konsumpcja przy pieknie udekorowanych stołach, krótka prelekcja o zdrowym odżywianiu, migawki z tego co robimy w szkole, uczniowie życzenia dla mam itp.

zaczeliśmy o 13,skończymy wieczorem

wykorzystujemy nasza pracownię żywienia z bardzo dobrym wyposazeniem

w zeszłym roku mielismy jeszcze koncert ....muzyki powaznej,

był swietny, nie wiedziałam, ze można w taki sposób zachęcić dzieci do słuchania

OLGIE05-03-2010 14:18:35   [#07]
nic, to mnie coś zorganizują
Adaa05-03-2010 14:27:15   [#08]

wspólne gotowanie z okazji Dnia Kobiet to dla mnie tak jak wspólne gaszenie pożaru z okazji Dnia Strazaka:-)

ale ja jestem staroświecka raczej:-)

dla mnie Dzień Kobiet powinien byc dniem wyjatkowym - czyli - dać świety spokój kobietom:-))

bosia05-03-2010 14:40:16   [#09]

Adaa, czekałam czy ktos to napisze;-))

u nas ma to trochę inny wymiar, przypadek (choc ich nie ma) sprawił, że pierwszy raz odbyło się w Dniu Kobiet i tak zostało, naprośbę zainteresowanych

dorotagm05-03-2010 14:48:21   [#10]

bosiu, może opiszesz ten inny wymiar.

My spotykamy się - kto chce oczywiście w lokalu na pizzy lub innym jedzonku do wyboru.

EwaBe05-03-2010 15:44:25   [#11]

Ciekawe, co pisarze robią w dzień pisarza... Chyba niedawno taki był. Może ostrzą ołówki albo czyszczą klawiaturę?.

A pytanie do nas prywatne?. Jeśli tak, to  ja np. obejrzę w domu wszystkie okna do umycia po zimie i wytypuję te, które na pewno już trzeba umyć. I zażyczę sobie, żeby z okazji mojego święta jakiś mężczyzna zrobił mi niespodziankę i te okna umył!.

W szkole nie wiem, niech się martwią mężczyźni, zarówno ci pełnoletni i nie.

Osobiście nie znoszę celebrowania takich dni. Wolę na przykład, żeby na co dzień mężczyzna-uczeń, który widzi mnie wdrapującą się na krzesło, zerwał się z miejsca i pomógł mi w umieszczaniu informacji w gablotach i na tablicach, bo wszystkie zawieszone są za wysoko (a może ja jestem kurduplowata). W 9 przypadkach na dziesięć muszę o to prosić.

DYREK05-03-2010 15:57:40   [#12]
 Dzień Mężczyzn przypada na Dzień Świętych 40 Męczenników - 10 marca ;-)
Marek Pleśniar05-03-2010 16:11:42   [#13]

"..obejrzę w domu wszystkie okna do umycia po zimie i wytypuję te, które na pewno już trzeba umyć. I zażyczę sobie, żeby z okazji mojego święta jakiś mężczyzna zrobił mi niespodziankę i te okna umył!."

ostrożnie ustalę, mnie nie bierzemy pod uwagę?

Adaa05-03-2010 18:02:14   [#14]

wpadł mi w oko konkurs z okazji Dnia Kobiet , jeszcze dzisiaj mozna zgłaszać :

"Dzień Kobiet jest szczególnym i wyjątkowym dniem dla wszystkich pań. Opisz, jak wyglądałby Twój wymarzony dzień i wygraj kuracje upiększające i zabiegi kosmetyczne."

a dokładniej toto:

Mikrodermabrazja diamentowa złuszcza naskórek i powoduje, ze już po jednym zabiegu skóra będzie delikatniejsza i jaśniejsza - wyjaśnia Karolina Grzeszak, właścicielka gabinetu. Zdaniem specjalistki wyjątkową atrakcją będzie też mezoterapia bezigłowa, która powoduje zmniejszenie napięcie mięśni oraz pomaga w wygładzaniu zmarszczek.

(nie podaje linka, by nie reklamować:-))

Myśle, że Marek ze swoja propozycją z postu  (#03) ma wielkie szanse:-))

Jakbyś sie Marek zdecydował to pisz do mnie- podam Ci linka;-)

poli05-03-2010 19:27:24   [#15]
A co ma zrobić dyrektor, który ma całą kadrę w postać płci przeciwnej ??? ... może tak złożyć oczywiście z całego serca życzenia i poczekać, aż zostanie zaproszony na fiestę :) kobiecą
OLGIE05-03-2010 19:33:37   [#16]
taka p. dyrektor czeka na wyrazy podziwu i uwielbienia
Marek Pleśniar05-03-2010 19:46:35   [#17]

i nagrodą dla mnie będzie w tym konkursie: "Mikrodermabrazja" i "mezoterapia bezigłowa"

to ja niekcem;-)

poli05-03-2010 19:48:13   [#18]
Gaba, tak się chyba zaczytałaś na początku, że nie zauważyłaś drugiego wersu :) mówie o męskim dyrektorze
OLGIE05-03-2010 19:51:02   [#19]
fakt, zupełnie bez zrozumienia. To chłopaki chlapniecie nieco pod ten dzień ze smutku, kupicie rajstopy i po goździku, by tradycji stało się za dość.
Marek Pleśniar05-03-2010 19:56:53   [#20]
o, oni zorganizowali np napad: http://olsztyn.wm.pl/Bandyci-napadli-na-personel-polikliniki,91130
EwaBe05-03-2010 20:24:14   [#21]

Srodze się zawiodłam. Tak liczyłam na Dyrka z doświadczeniem  i Dyrektora Biura OSKKO... 

A może jednak ?. W tych Męczenników? :-). To tylko dwa dni. Na pocieszenie dodam, że szyby są  zespolone, czyli chcącego sprawić mi niespodziankę, ominie rozkręcanie ram. Chyba niewielu pamięta te upiorne zmagania przy pomocy śrubokręta z drewnianymi ramami okiennymi.

Pozwolę się podczepić. Ba!. Pójdę dalej: Jeżeli któryś z Panów skończy kurs udiamentowiania naskórka (trochę czasu jeszcze zostało), to zamienię niespodziankę umycia okien - aczkolwiek z niechęcią - na to udiam.

Na żadne igły się nie godzę.

Adaa05-03-2010 20:29:49   [#22]

to ja o prezentach może:-)

Pięć najgorszych prezentów na Dzień Kobiet

Dnia Kobiet podobno nie powinno się obchodzić, ale powiedzcie to samym kobietom. Kupisz im coś – mówią, że nie trzeba było, że to komunistyczne święto itd. Nie kupisz – masz przerąbane do końca roku. A przecież to dopiero marzec!

Pamiętajcie jednak drodzy mężczyźni, że nie wystarczy coś kupić. Trzeba kupić coś, co nie podziała na damę, jak płachta na byka. Oto lista pięciu ABSOLUTNIE zakazanych prezentów na tę (i każdą inną) okazję:

1. Waga

Jeśli nie mówimy o inteligentnych wagach Alice Wang, które potrafią nas ją okłamywać, to zapomnijcie. Waga = śmierć.

Pamiętajcie! Ja was ostrzegałem.

2. Nowoczesna maszyna do ćwiczeń

Bez względu na to czy będzie to zwykły Abgymnic z telezakupów, czy cudaczna nakładka na biurko Springflex kupno czegokolwiek związanego z ćwiczeniami może skończyć się fatalnie. Gdyby ktoś dał wam na urodziny dietetyczne piwo, poradnik Pilatesa i wejściówkę na basen to bylibyście zadowoleni? No właśnie.

Z kobietami jest jak z nową fryzurą szefa. Może być okropna, nie w naszym guście, nie na czasie, ale NIE WOLNO tego mówić! W żaden sposób.

Chyba, że chcecie zrobić karierę jako polski Farinelli.

3. Gra wideo

To, że Ty kochasz starego Commodore 64 i nowego Xboxa 360 nie znaczy jeszcze, że kocha je twoja kobieta. Serio! Dla mnie to też był szok, gdy się dowiedziałem. One naprawdę nie lubią, gdy cały dzień siedzimy w gaciach przed 50-calową plazmą i zacinamy w jakąś klasyczną grę sprzed 20 lat.

Trwają badania naukowe mające wyjaśnić dlaczego tak jest, ale zanim się zakończą ŻADNYCH GIER WIDEO!

Commodore 64- niszczyciel klimatu

4. Drogie perfumy o paskudnym zapachu

Perfumy to dobry prezent jeśli:

a) są tanie,
b) jesteśmy pantoflarzem i doskonale wiemy, czego oczekuje nasza wybranka,
c) ukochana osoba nie ma zmysłu zapachu.

W innych wypadkach lepiej nie ryzykujcie. Markowe perfumy są koszmarnie drogie, a nie łatwo trafić w wiecznie zmieniający się gust kobiety.

Pamiętajcie też, że kosmetyki wylane na oczy pieką jak diabli!

5. Robot kuchenny

To oczywiste, że facet lubi, gdy kobieta mu gotuje. My o tym wiemy i one też o tym wiedzą. Ale wiedza nieuświadomiona, to zupełnie inna para kaloszy, niż strzał w twarz nową maszynką do mięsa. I nie ma tu najmniejszego znaczenia czy będzie to starodawna maszynka do mielenia mięs, czy super nowoczesny blender potrafiący zmielić nawet iPhone’a.

Kup jej coś takiego, a przekonasz się, kto będzie całe dnie przesiadywał w kuchni.

Odnosi się to także do:
  • zestawu garnków,
  • deski do prasowania,
  • nowej patelni,
  • odkurzacza,
  • ścierek kuchennych.

Już lepiej od razu kupić sobie szubienicę…

.
Tak więc, drodzy panowie, miłych zakupów i pamiętajcie! Obdarowujcie hojnie, ale bezpiecznie. Nie tylko papierosy i alkohol zabijają! Kobiety też to potrafią.

EwaBe05-03-2010 20:38:40   [#23]
Biada tym, co zapomnieli!. Dziś jest o wiele ważniejszy dzień. Usłyszałam w radiowej Trójce, że dziś DZIEŃ TEŚCIOWEJ.
Adaa05-03-2010 20:59:03   [#24]
No to koniecznie trzeba wagę i ten ... no ... robot :-)
zapolska05-03-2010 22:23:34   [#25]
I dentysty dzień to był dziasiaj.Ja uczciłam, moj dentystya zrobil mi plombę,ale nie za darmo....;-))
beera06-03-2010 10:24:23   [#26]

dzisiaj mam sklepowy dzień - kupię m.in wagę

robot już mam

to tak na wszelki wypadek piszę, jakby komuś do głowy przyszło mi dać coś innego niż brylanty na dzień kobiet.

no i żeby było jasne - nie dam się zaprosić do ugotowania komuś czegoś dobrego z tej okazji (ani po prostu do ugotowania - też NIE)

nie ejstem jednak aż tak staroświecka jak adaa -  gdyby się jakiś chętny orgnizator tego dnia jednak znalazł

(bo nie ma to, jak ogłoszenie w internecie;)

Adaa06-03-2010 10:36:52   [#27]

znam przediebiorcę, ktory z okazji Dnia KObiet daje swoim pracownicom ekstra dzień urlopu w tym dniu:-)

facet genialny, prawda? - babki zadowolone i on problemu z goździkami nie ma też

męska część załogi tez zadowolona - bo hm...jak to w zyciu bywa, nie każdej chce sie dać kwiatka:-))

beera06-03-2010 10:42:21   [#28]

faceci też lubią świętować Dzień Kobiet w spokoju;))

malgala06-03-2010 10:46:02   [#29]
a że warunkiem koniecznym do zachowania ich spokoju jest brak przy tym świętowaniu kobiet, zadowoleni są chyba podwójnie :-)))
AnJa06-03-2010 10:56:31   [#30]

świętować to kazdy chyba w spokoju lubi

w kwestii ewentualnych brylantów przewiduję zas klopoty albowien np. w naszym misteczku takowych nie stwierdzono w obrocie, nawet bazarowym

może być diament, ale za jakis czas, bo jedyny szklarz już Dzień Kobiet świętuje i firma nieczynna, z powodu zamkcia

a tylko on zapas diamentów pieknie rżniętych (albo do rżnięcia - nie zrozumiałem, bo belkotkiwie artykułuje odpowiedzi) posiada na stanie

aha - w pobliskim sklepie, o dziwnie miemarketingowej nazwie - Drogeria (aż dziwne, ze tam ktoś zachodzi, kiedy obok jest sklep Tanie Ciuffy)- jest brylantyna

to chyba jakiś zamiennik brylantów?

post został zmieniony: 06-03-2010 10:59:33
beera06-03-2010 11:49:22   [#31]
co do brylantyny:
nie po to wiesza się ogłoszenie w necie, zeby poprzestawać na pierwszym, nieudanym, kandydacie ;)
Adaa06-03-2010 11:56:07   [#32]

AnJa, by Ci wskazać jeszcze jedno rozwiązanie 

w chłopackich sklepach są dostępne wiertła diamentowe - roznego rozmiaru

kazdy se moze dobrać parametry w zalezności od ogromu miłosci dla obdarowanej:-))

;-)

beera06-03-2010 12:03:29   [#33]

No i to jednak jest dowodem, ze dzień Kobiet należy obchodzić jednak odrebnie

Panowie z brylantyną, a Panie z winem;)
AnJa06-03-2010 12:18:20   [#34]

dzieki Adaa

widać, ześ życiowa kobita;-)

bosia06-03-2010 12:19:54   [#35]

w poniedziałek coś jeszcze będzie z tej okazji

nasza rp, to 50% facetów

przygotowują zawsze coś śmiesznego, rajstopy nie, ale goździk obowiązkowo jest (jeden)

zresztą my odwrotnie też

a gotowanie-było fajnie:-)

Marek Pleśniar06-03-2010 17:10:45   [#36]

wiertła to dobry pomysł, ale jeszcze lepszy byłby zestaw narzędzi Z wiertłami

w każdym razie mi się taki prezent podoba - więc chyba i paniom tez powinien, ostatecznie należymy do tego samego (?) gatunku biologicznego, więc nas cieszy to samo (?)

Lucy06-03-2010 17:22:44   [#37]

taaaaaa......

i nie zapomnijcie panowie o gwoździach i młotku.....

ReniaB07-03-2010 11:01:44   [#38]
Już dostałam tulipany, bielutkie jak śnieg za oknem
Magosia07-03-2010 11:41:36   [#39]

A ja wybieram się na koncert organizowany przez Radio Lublin: koncert romansów rosyjskich, pokaz mody, konkursy, niespodzianki. Idziemy z drugą Małgosią, a wejściówkę "wydzwonilam" :-)

Tulipany przyjmuję zawsze, mogą być hiacynty:-)

AnJa07-03-2010 11:49:58   [#40]

tulenie pana jako prezent dniokobiecy rozumię

na tych na h to się nie wyznaję szczególnie

u nas podobnież jest jakiś koncert z melodeklamacjami - ale mnie nie zaprosili

swinie są one- bo na zakończenie komedia filmowa jest

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]