Forum OSKKO - wątek

TEMAT: przedstawiciel zz w konkursie na dyrektora
strony: [ 1 ]
zdzisław03-04-2002 10:27:41   [#01]
Jak wygląda kwestia udziału w konkursie na dyrektora szkoły przedstawiciela zz w przypadku gdy w tej szkole nie ma ani jednego związkowca, natomiast funkcję komisji zakładowej pełni organizacja międzyzakładowa działająca na trenie np. miasta, gminy? Bierze udział czy nie?
Marek Pleśniar03-04-2002 11:10:37   [#02]

piszą

że działjących na terenie zakładu zz

no nie wiem - skoro ani jednego związkowca nie ma? Hmm, kurka, gdzie tak fajnie mają? :-))

Marek z Rzeszowa03-04-2002 11:36:24   [#03]

Dla związku zawodowego "zakładem" w rozumieniu ustawy o ZZ są wszystkie szkoły wchodzące w zasięg Komisji Zakładowej, Zarządu Oddziału czy jak to się tam w danym związku nazywa.

Za utworzenie komisji odpowiada organ, więc to jego zmartwienie.

Na mój rozum, w pracy komisji mogą uczestniczyć przedstawiciele wszystkich związków z terenu działania gminy.

Marek

zdzisław03-04-2002 14:32:17   [#04]

u kolegi na wsi!

Tak fajnie jest u mojego kolegi na wsi. To nie moje zmartwienie, ale kolega pytał.
bogdan03-04-2002 14:56:35   [#05]

regulamin

Sprawdź w regulaminie komisji konkursowej, który musi posiadać organ. Regulamin musi roztrzygać wszystkie kwestie szczegółowe nie regulowane ustawą. Najczęściej powielają one zapisy, że uczestniczy przedstawiciel zz działających w  danej szkole, ale kto wie. Na logikę brak członka = brak udziału.
Marek Pleśniar03-04-2002 16:41:31   [#06]

ale kto pyta o naszą logikę

mówisz- na wsi?

kurka, ja to mam pecha

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]