Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Jak sobie radzicie z "karcianą" godziną?
strony: [ 1 ][ 2 ] - - [ 11 ][ 12 ]
walkiria5721-10-2009 10:36:03   [#551]

"Władze oświatowe przypominaja człowieka cierpiacego na zatwardzenie, który problemy gastryczne próbuje rozwiazac napychając przewód pokarmowy coraz większą i większa ilością papieru."

To wypowiedź na jednym z forów.

Spayk, daj se luz (vide: kabarecik Olgi Lipińskiej). Czytaj, analizuj i nie komentuj.

Po co?

http://www.youtube.com/watch?v=FU3pRjHR95U&feature=PlayList&p=C2C530CC42C45429&playnext=1&playnext_from=PL&index=1

Spayk21-10-2009 11:18:40   [#552]

Nie krzyczę, gdybym krzyczał to pisałbym wielkimi literami, ja piszę tylko dużą czcionką (żeby było wyraźnie), zapomniałem dodać o szczególnych przypadkach. Tylko niech mi ktoś udowodni że że ta ekstra godzina (i nie czepiajcie się określenia, może być 19, karciana, kartowa, jak wolicie) jest właśnie szczególnym przypadkiem godziny dydaktycznej, i dlaczego.  Nie zdenerwowałem się, również nie awanturuję się, nawet staram się nie reagować na obrażanie mnie. Stwierdzenie o 41 godzinie przeczytałem na forum (też się z nim nie zgadzam). Nie potrafię robić nic o czym nie jestem przekonany że jest słuszne. I wcale nie chodzi o konieczność realizacji tej godziny, trudno trzeba. Nie widzę też specjalnego powodu do radości że jest. Przerażają mnie po porostu różne dziwne konfabulacje na temat długości i formy realizacji. Ulepszania.

Zamiast rzeczowych  argumentów beszt i zarzuty o awanturnictwo. Chyba mi się zniudziło.

I zastrzegam sobie prawo do komentowania, chyba że zostanę usunięty z forum za odmiennosć zdania.


post został zmieniony: 21-10-2009 11:24:19
walkiria5721-10-2009 11:35:30   [#553]
http://www.youtube.com/watch?v=FU3pRjHR95U&feature=PlayList&p=C2C530CC42C45429&playnext=1&playnext_from=PL&index=1

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ][ 2 ] - - [ 11 ][ 12 ]