Forum OSKKO - wątek

TEMAT: brak sprawozdania
strony: [ 1 ][ 2 ]
bogna420-07-2009 08:34:04   [#51]
No pewnie,że nie jasne..to klasyka. Nie pierwszy raz takie wypowiedzi się słyszy. Prawo sobie a życie sobie.Niech się dyrektor gimnastykuje.
dyrlo20-07-2009 10:59:16   [#53]

Sylwia??? 

Dyrektor będzie sprawny fizycznie i psychicznie jak sobie odpocznie po całym roku szkolnym :-))))

Ja odpoczywam nicnierobiąc, nawet myśleć mi się wtedy nie chce. Dobra książka, leżak i słoneczko (może być za chmurką). Ustawy, rozporządzenia i inne badziewie mam przez 11 miesięcy. Żadnych interpratacji i takie tam w wakacje nie przyjmuję.

dyrlo20-07-2009 11:05:54   [#55]
Dziękuję :-))))))))))))))))))))))))))))
bosia20-07-2009 12:04:24   [#56]

własnie dostałam z KO termin komisji na dyplomowanego - 6.08!

i ja i wice chciałyśmy wtedy wyjechać, kierownik zostaje

wkurza mnie taki termin-środek urlopu nauczyciela

bogna420-07-2009 12:07:21   [#57]
Przegięcie!!
Ala20-07-2009 12:08:48   [#58]
Bosia, zadzwoń i powiedz, że cię wtedy nie ma
bosia20-07-2009 12:18:57   [#60]

owszem mogę zadzwonić, komisja może być przy 2/3 członków

czyli mogę się nie stawić w ogóle, ale ja wtedy nie czuję się w porządku wobec nauczyciela

czyli tak naprawdę nie mogę wykonywać właściwie swojej pracy-utrudnia mi to KO takimi terminami

nauczyciel też ma urlop-wyjazdy planuje się często wcześniej

ciekawe, kiedy będę miała termin w op na mianowanego?

bo stażystów zrobiliśmy zaraz po zakonczeniu zajęć-jakoś można terminy dostopsować

Zenon7520-07-2009 12:25:06   [#61]

nauczycielka kształcenia zintegrowanego(po nauczaniu początkowym i wych.przedszkolnym) posiada również studia podyplomowe z zakrsu filologii polskiej oraz oligofrenopedagogiki

Przy sporządzaniu oceny w punkcie kwalifikacje wypisałem również studia podyplomowe (j. polskiego nie uczy , prowadziła natomiast nauczanie indywidualne z uczennicą klasy 4 - upośl. w stopniu znaczym)

We wzorze oceny w uzasadnieniu jest fragment: nauczyciel spełnia wymogi formalno-prawne do zajmowania stanowiska nauczyciela ....... 

i tutaj wymieniłem kszt. zint. , j. polskiego i nie wiem jak ująć oligo.

czy napisać stanowiska oligofrenopedagoga? , czy prowadzenia zajęć kształcenia specjalnego (ale to chyba szersze pojęcie)

Ala20-07-2009 12:59:33   [#62]

bosia, wiem, mam tak samo i chyba nie tylko ja, wszyscy tak mamy :-(

Papaw, wzór to tylko wzór, możesz to zdanie inaczej zredagować :-) albo wpisać tylko stanowisko na którym był zatrudniony w wymiarze powyżej 1/2 etatu i dopisać, że pozostałe godziny realizował jako.....

 

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ][ 2 ]