Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Co z zajęciami W-f w szkole podstawowej
strony: [ 1 ]
Konto zapomniane24-03-2002 11:56:41   [#01]
Mam wielką prośbę!

Od chwili, w której znalazłam forum życie stało się dla mnie piękne!!!!
Po kilku godzinach miałam odpowiedź na pytanie, które nurtowało mnie przez 1,5 roku. Dzięki!

To ja teraz będę częściej pytać.

Problem nr 1
Czy mogę z godzin dyrektorskich dodać do zajęć wf czwartą  godzinę na rok szkolny 2002/2003. Nie mam sali gimnastycznej. Zajęcia odbywają się w sali lekcyjnej. Jeśli można proszę o wypowiedź na ten temat.

Problem nr 2
Czy mogę z godzin dyrektorskich dodać do zajęć kształcenia zintegrowanego zajęcia ruchowe w klasach I-III na rok szkolny 2002/2003.
Wiem, że pytania są śmieszne dla wytrawnych dyrektorów, ale ja dopiero pierwszy raz.!!!!
Ewa z Rz24-03-2002 18:21:26   [#02]

Poczytaj ramówkę :)). Nie wiadomo co z nią jeszcze będzie, gdyż zdaniem naszego ko "zawiera błędy"

Dotychczas można było zrobić to co zamierzasz, ale jaki jest sens dodatkowego w-fu, gdy nie ma sali?

Jersz24-03-2002 18:49:46   [#03]

Ewo z Rzeszowa

Napisz proszę co w waszym KO uznaje się za błędne?
Jan Jersz
Ewa z Rz24-03-2002 19:10:20   [#04]

Tego to ja już nie wiem, podałam to co usłyszałam, na piśmie nic nie mam. Miałam tylko niejakie wątpliwości, zadałam pytanie panu wizytatorowi i tyle uzyskałam w odpowiedzi.

nn25-03-2002 13:00:12   [#05]

 

Możesz to zrobić o czym piszesz. Zależy to również jak na to spojrzy od nowego roku szkolnego twój wizytator z KO, opiniujący Twój projekt. Zakładam, że próbujesz ratować zatrudnienie nauczyciela WF w swojej szkole. Przygotuj mocne uzasadnienie i rób co uważasz. pozdrawiam. Roman

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]