Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Przerwa jest też dla nauczyciela
strony: [ 1 ][ 2 ][ 3 ]
Mamanauczycielka25-02-2009 10:09:42   [#101]
Drodzy Państwo, nie piszę na tym forum by wpuszczać kogo kolwiek w maliny czy podgrzewać nastroje.Chodzi mi o dobro dzieci takich jak moje i pewne "ustawienie do pionu" szkoły (za pomocą oświatowego prawa), która robiąc integrację nie ma o niej pojęcia.Powiem szczerze, że gdybym miała kasę, pierwszą rzeczą ,którą bym zrobiła to prywatna szkoła integracyjna lub przyzwoity ośrodek rehabilitacyjny.Dziękuję wszystkim za podpowiedzi i dużo cierpliwości.Mama poszła dziś do dyrektora i mam nadzieję, że pani nauczycielka dostanie trochę  po uszach zabrak zrozumienia i dobrych chęci.
Marek Pleśniar25-02-2009 10:53:45   [#102]

generalnie forum całe (i każde) działa na zasadzie jedna pani (forumowiczka) powiedziałą innej pani (napisała wątek)

Maelka25-02-2009 16:03:44   [#103]

Dostanie po uszach?

Mhm...

Gdyby to było moje dziecko, wolałabym, aby skutkiem rozmowy z dyrektorem było rozwiązanie satysfakcjonujące i dziecko, i nauczycielkę.

Małą złośliwość wykasowałam. W imię wyższych racji.


post został zmieniony: 25-02-2009 16:05:26
Marek Pleśniar25-02-2009 18:51:48   [#104]

nie lubię dążenie do ukarania kogoś przykładnie

wolę dażenie do stanu by sprawy szły dobrze, niezaleznie od tego czy ktoś kogoś ukarał czy nie

kara to zemsta

 

bo albo nasza motywacją jest ukaranie kogoś albo osiagnięcie celu - poprawy jakości usług szkoły/sklepu itp

 

niestety bardzo czesto to czytam - szczególnie w internecie: "powinni za to bardziej karac"

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ][ 2 ][ 3 ]