Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Koniec semestru a klasyfikacja
strony: [ 1 ]
urszula220206-01-2009 09:39:43   [#01]
Witam. Mam takie pytanie. Ustaliliśmy, że w naszej szkole koniec semestru kończy się 16 stycznia. Zebranie Rady  klasyfikacyjnej ustalilisy na 20 stycznia . Czy to jest zgodne z zasadami i prawem oświatowym ?
Jacek06-01-2009 09:43:30   [#02]

te "ustalenia" winny być zapisane w statucie

 

============

rozporządzenie o ocenianiu i klasyfikowaniu

§11 ust 3. Klasyfikację śródroczną uczniów przeprowadza się co najmniej raz w ciągu roku szkolnego, w terminach określonych w statucie szkoły.


post został zmieniony: 06-01-2009 09:44:25
urszula220206-01-2009 09:49:45   [#03]
Tak. Oczywiście to jest w Statucie. Chodzi mi tylko o sam termin klasyfikacji. czy klasyfikacja za I semestr może być praktycznie już w II smestrze 16 - koniec semestru a 20 - klasyfikacja
Jacek06-01-2009 09:52:23   [#04]

ale nie ma podziału na semestry w "normalnych" szkołach

=====

znaczy może inaczej.... jak ustalicie, że klasyfikacja śródroczna jest w jakims terminie to pierwszy OKRES nauki podsumowywany jest do tego terminu i tyle


post został zmieniony: 06-01-2009 09:54:19
urszula220206-01-2009 11:42:25   [#05]
Dziekuje

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]