Forum OSKKO - wątek

TEMAT: próbny EG z j. obcego
strony: [ 1 ][ 2 ][ 3 ]
Magosia21-10-2008 14:30:15   [#101]

Potwierdzam , co powyżej.

Wyszła większość przed upływem godziny.

Językowcy w komisji - dałam ich specjalnie, żeby wiedzieli jak egzamin wygląda( patrz: Gaba) - stwierdzili, że słyszalnośc raczej dobra, choć mogłoby być lepiej

Pisaliśmy na dużej sali -100 osób- 6 głośników, zasłony na drabinkach dla zmniejszenia pogłosu.

Dzieci raczej zadowolone. Z decyzją ,czy sala czy kilkanaście sal - czekamy - zobaczymy jak wyszly zadania, i czy słyszalnośc miala wpływ.... 

mavi21-10-2008 19:36:13   [#102]
Myślę, że egzamin nie był trudny. Dzieci generalnie zadowolone. Płytki wszystkie Ok.
kizak21-10-2008 20:21:00   [#103]
U mnie płytki i sprzęt się sprawdziły. Pisaliśmy w klasach i pewnie tak zostanie na egzaminie w kwietniu.

Jednak chyba z tego stresu, przemęczenia, czy czegoś tam jeszcze %) oślepłem, bo nie mogę schematów punktowania na stronach cke znaleźć.
krystyna21-10-2008 20:35:08   [#104]

to Ty widzisz stronę CKE ?????

bo ja od kilku godzin mam tak:

http://www.cke.edu.pl/

PRZERWA TECHNICZNA

PRZEPRASZAMY

 

Arkusze próbnego egzaminu z języka obcego znajduja się pod adresem:

 

kikka22-10-2008 13:03:39   [#105]
I po egzaminie...A co DALEJ? w zeszłym roku przysłali nam razem z arkuszami diagnozy językowej płytki z arkuszami do wypełnienia. Wszystko samo się tam liczyło po wprowadzeniu wyników, same piękne wykresy się robiły...tak, że OKE miała wyniki gotowe do analizy. A teraz?
Ania z Wrocławia22-10-2008 18:00:36   [#106]
kikka - ale co dalej? Prace próbnego egzaminu z języka obcego oceniają nauczyciele w szkole zgodnie z opublikowanym na stronach CKE schematem punktowania. Do diagozy zeszlorocznej w naszej OKE był dołączony analizator, skoro go masz, to teraz masz gotowe narzędzie do opracowania wyników tego próbnego egzaminu.
ametyst197323-10-2008 10:52:09   [#107]

Witam,

 czy mógłby ktoś wmieścić w wymianie taki analizator wyników albo podać link gdzie można pobrać . Serdecznie dziekuję

kikka23-10-2008 12:16:40   [#108]
Ale czytałam, że oke i cke będą wyniki próbnego badać i analizować, i wnioski wyciągać. Będą próbowac odpowiedzieć na pytanie na jakim poziomie aktualnie w Polsce jest nauczanie języków obcych. Więc jak będą analizowac skoro nie będa mieć  informacji zwrotnej ze szkół?

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ][ 2 ][ 3 ]