Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Mieszkanie służbowe
strony: [ 1 ][ 2 ]
AnJa26-03-2009 16:51:39   [#51]
do drzwi wejściowych i instalacje administrator

reszta - najemca

to generalnie- bo takie rzeczy są regulowane w umowie
jerzyk26-03-2009 18:53:20   [#52]
dyrlo- gratulacje :-)
dyrlo26-03-2009 19:26:55   [#53]

dziękuję :-)

Martuś - ja tej mojej śp. lokatorce remont zrobiłam, tj wymieniłam kaloryfery i wymieniłam okna, dlatego synkowi bardzo się teraz spodobało to mieszkanie. Teraz pięęęęękne dwie językowe sale tam zrobię.

szydo22-04-2009 12:44:25   [#54]
Remonty typu instalacje cieplne, wodociagowe, kanalizacyjne, wymiana okien to nalezy do właściciela budynku oraz administratora to wynika z prawa lokalowego oraz ustawie o ochronie lokatorów. Ale jest róznie i lokatorzy, którzy wiedzą, że mogą wykupić mieszkania to wszystkie remonty tego typu robią na własny koszt czy też płacą fundusz remontowy  i zajmuje się tym wspólnota. Ale wiemy, że to bywa róznie. Uważam, że dyrektorzy szkół wszyscy powinni zabiegać o to, aby mieszkania w ich budynkach były przekształcone własnie w sale lekcyjne czy też inne pomieszczenia służące szkole.
dyrlo12-08-2011 12:32:06   [#55]

Mijają lata... wątek założyłam 16.08.2007 roku a mieszkanie nadal w posiadaniu lokatora, który tam nie mieszka ale jakieś stare "graty" trzyma, no i oczywiście gra mnie i OP na nosie.

Eh... to polskie prawo lokatorskie...

Prawdopodobnie finał nastąpi we wrześniu, ale nie uwierzę dopóki kluczy od komornika nie otrzymam ;-(((

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ][ 2 ]