Forum OSKKO - wątek

TEMAT: jestem przed konkursem
strony: [ 1 ][ 2 ]
aliszek17-07-2007 20:28:16   [#51]
trzymam kciuki za startujących, jak ktoś powiedział wczesniej-najważniejsze to być sobą i  mówić  o  sprawach szkolnych, w których jest się dobrym-ja tak  zrobiłam i  pomimo  konkurencji czułam się wyjątkowo spokojnie(tak mi się wydawało :)) no i udało się, teraz pilnie  się uczę-od Was.Pozdrawiam....
dota c17-07-2007 20:29:23   [#52]
Na jaki kolor malujesz paznokcie? Na czarny? (pasowałyby do spodni :)
aliszek17-07-2007 20:29:53   [#53]

elka40

odnośnie paznokci- ja już nie malowałam, bo nie miałam czego :)

kasia117-07-2007 20:31:38   [#54]
3 września powiecie do męża..- ale mi się nie chce iść do pracy, już po wakacjach.......a mąż na to...Musisz kochanie, przecież  jesteś.......DYREKTOREM....może to nie jest śmieszne, ale prawdziwe..............
Fakir217-07-2007 20:35:15   [#55]

:))))

Na życzenie :)))

Przytaczane za "Armin"

Uwagi z dzienniczków
Nie wiesza sie w szatni.

Stwierdzil nieprzygotowanie do geografii z powodu smierci babci, z która to babcia jechalam dzis rano tramwajem. 

Na wycieczce szkolnej zerkal nieznacznie ku sklepowi z napojami alkoholowymi, gdzie potem dokonal zakupu pamiatek.

Spiewa na lekcji muzyki.

Wyrwany do odpowiedzi mówi, ze nie bedzie zeznawal bez adwokata.
.
W czasie wyscigu miedzyszkolnego umyslnie biegl wolno, by, jak twierdzi, zyskac na czasie.

Po napisaniu kartkówki nie oddal jej, twierdzac, ze zostawil ja w domu.

Na lekcji zajec praktyczno - technicznych umyslnie piecze ciasto bez maki.

Wlal wode do kontaktu w pracowni fizycznej na lekcji plastyki.

Wklada kapiszony do kontaktu, czym doprowadzil nauczycielke na pogotowie.

Uczen przeszkadzal pani w lekcji, m.in. lezal na podlodze, robil zamieszanie nogami.

Podpalil koledze teczke na lekcji i zapytal, czy moze wyjsc po gasnice.

Bije kolege po dzwonku.

Schowany za podrecznikiem fizyki wydaje dzwieki przyprawiajace mnie o mdlosci.

Wyslany w celu namoczenia gabki wrócil z mokra glowa i sucha gabka. 

Kowalski w trakcie lekcji uprawial ziemie cyrklem w doniczce.

Uczen siedzi w lawce i zachowuje sie podejrzanie.

Przyszedl w butach do szkoly.

Molestuje kolege dlugopisem.

Udaje, ze slucha nauczyciela.

Uczennica mówi "dzien dobry" do kolegi. 

Zenek oswiadcza mi sie.

Córka eksponuje swoje cialo na lekcji religii.

- - - -

:))))

izabelamaciejka17-07-2007 20:35:44   [#56]
Trzymam kciuki za startujących w konkursach w najbliższych dniach. Faktycznie oprócz stresującej konkursowej sytuacji, jeszcze pogoda Was nie rozpieszcza, ale trzeba być dobrej myśli...
elka4017-07-2007 20:36:33   [#57]
Kolor numer 330 - kremowy Eveline Pastel colours, żeby było elegancko (chociaż paznokcie będą hihi). A butki, zapomniałam o butkach, czólenka czy sandałki na małej szpileczce?
AnJa17-07-2007 21:22:19   [#58]
pewnie, że na taki konkurs ubrać się jakoś inaczej niż w koszulkę na ramiączkach wypada

ale bez przesady- jeśli w lokalu nie ma klimy, to co  po elegancji jak zaraz z niej pot na Cię wylezie ?

a zręczam Ci , że komisja będzie na luzie (znaczy- krótkie rekawy, może nawet bez krawatów)

co do szampana- na, jakbym ja po konkursie szampana podał toby chyba z wrażenia pospadali - ostatnio12 facetów siedziało (w tym protokolant)

no, ale ja ze wschodu;-)  i dzisiaj ewa mi powiedziała cobym ja przyszłym dyrektorom o wschodnich zwyczajach nie opowiadał, bo typowe one (te zwyczaje) nie są
ankate17-07-2007 22:31:32   [#59]
Dziewczyny w kostiumach kąpielowych triumph zrobicie furorę i nikt w taki upał się nie zdziwi, to przejmowanie się strojami trochę trąci myszką...
ejrut18-07-2007 07:33:49   [#60]
Dziewczyny....będzie dobrze...nie częstuje się niczym takim w moich stronach......trzymam za was...
malgala18-07-2007 15:28:17   [#61]

Będzie dobrze. A i upał już tak nie dokucza więc może pot tak mocno spływać nie będzie. Ja w przyszłym tygodniu zasiadać w komisji będę jako przedstawiciel RP i też pewnie będę miała odwieczny problem "w co się ubrać?".

Uwagi z dzienniczków rozbawiły mnie. Dawno się tak nie śmiałam.

martek18-07-2007 15:40:12   [#62]

już jestem, ale jeszcze nie jedną z was. Niestety miałam dzisiaj pecha. Denerwowalam sie jeszcze w domu przed wyjazdem, przed samym konkursem już dużo mniej. Kiedy komisja obradowała prawie 50 minut nad moja dokunentacja zaczęłam znow się bać, byłam przekonana, że coś zrobiłam źle. Po godzinie zaprosila mnie pani przewodniczaca komisji( tak przynajmniej myślę) i zakomunikowała, że niestety konkurs dziś nie może się odbyć, gdyż gmina nie dopatrzyla wszystkich formalności przewidzianych w rozporządzeniu( był problem z ogłoszeniami w prasie, bo dali je w złym terminie i nie o takim zasięgu jak wskazuje rozporz.)lakoniczne przepraszam, zwrot dokumentów i informacja, że po ogloszeniu nowego konkursu znów mogę sie zglosić.Prawdopodobnie najbliższy termin konkursu to po 15 sierpnia . jak na dziś to mam dość, ale moje wieczorne plany aktualne tylko pod nieco zmienionym hasłem

jestem ciekawa co u elka 40 odezwij się

Lizzy118-07-2007 15:44:53   [#63]
martek - a to pech! ale przynajmniej juz przećwiczyłaś pierwszą część :)))
martek18-07-2007 15:46:10   [#64]

do fakir 2

jak dobrze że twój post przeczytalam dopiero teraz bylo mi to potrzebne uśmialam sie do łez, aż rozmazalam sobie konkursowy makijaż dzięki!!!!!!

Bogna4118-07-2007 15:46:56   [#65]

Szkoda, że z takiego powodu nie odbył się konkurs.Będzie dobrze w sierpniu,a to też znaczy że zostałyśmy na sierpień we dwie.

Głowa do góry.Pozdrawiam.

martek18-07-2007 15:47:44   [#66]
rzeczywiście nastepnym razem będę przynajmniej wiedziała, gdzie pokój ,,oczekiwań"
martek18-07-2007 15:49:06   [#67]
dzięki dziewczyny, ale nikomu nie życzę podobnej sytuacji
aza18-07-2007 16:13:00   [#68]

najtrudniejsz y "pierwszy krok"

za drugim bedzie ci łatwiej...

dobrze, że tylko taki powód... trzymaj się....

Fakir218-07-2007 16:42:05   [#69]

Martek...

Cieszę się, że choć trochę mogłem być przydatny :)))

Byłaś i pierwszy stres masz za sobą... Drugi raz, to będzie "bułka z masłem"...

Obiecuję (tylko przypomnij) następną porcję dowcipów :)))

Pozdrawiam - Krzysztof

elka4018-07-2007 16:42:58   [#70]
ja moi drodzy przegrałam 1 punktem w drugiej turze głosowania, ale przynajmniej wiem jak to wygląda w praktyce, startowałam pierwszy raz, ogólnie było miło i sympatycznie tylko gorąco, przed samym rozpoczęciem nie denerwowałam się, trochę w trakcie, ok idę na winko :-)))

do martek
to przykre, że organ ogłaszający nie dopełnił formalności, że też nikt tego nie sprawdził, startuj mimo wszystko i nie martw się na zapas

koledzy i koleżanki z forum

mieliście rację komisja była  ubrana nie służbowo - przewodniczący w koszuli w kratę ;-)


PS: moja deklaracja do OSKKO wysłana, czekam na decyzję i po zatwierdzeniu wpłacam
chcę być wśród was, jeśli mnie przyjmiecie jako zwykłego nauczyciela z zacięciem do robienia dobrych rzeczy
ejrut18-07-2007 16:45:49   [#71]

Kurde....ale się porobiło.... ten stres........ przykro mi,że musisz przechodzić go ponownie w sierpniu... ( i nie zmieniaj wieczornych planów)

                                  Pozdrawiam

Lizzy118-07-2007 16:50:11   [#72]

elka40

czasami tak już jest - ale wszystko dzieje się po coś. Wiesz juz jak to jest  - następnym razem pójdzie lepiej. Może ta szkoła nie była dla Ciebie, a ta, która Ci jest przeznaczona czeka? Może już niedlugo.....???
ejrut18-07-2007 17:04:21   [#73]
elka40....głowa do góry, pamiętaj,,co nas nie zabije to nas wzmocni"
Fakir218-07-2007 17:10:18   [#74]

Przegrałam 1 punktem...

Ja dwukrotnie przegrałem konkurs.

Pierwszy raz 48:52 (takie były wtedy punktowania), drugi raz 0:100...

Dzisiaj, po 15 latach i kolejnej kadencji przed nosem wiem, że to było dobre :)))

Wtedy byłem wściekły - na siebie i świat... Dzisiaj błogosławię te przegrane... To nie były szkoły dla mnie !

Tak jak Lizzy napisała: "...Może ta szkoła nie była dla Ciebie, a ta, która Ci jest przeznaczona czeka? Może już niedlugo.....???..."

Trzymaj się! Pozdrawiam - Krzysztof

martek18-07-2007 17:23:25   [#75]

do elka 40

trzymaj się nie bedę powtarzać słów poprzedników, ale zgadzam sie z nimi.( życzę smacznego winka) Ja mialam o tyle komfortową sytuację, że byłam sama. Nastepnym razem może być inaczej. Jesli macie rację mówiąc, że pierwszy stres mam już za sobą to sie cieszę, bo przyznam sie wam, że pomyślałam ,aby dać sobie z tym spokój, może to dla mnie jakaś przestroga?

A co do wieczornych planów nie zamierzam ich zmieniać, chociaż wszystko mi dziś idzie źle, nawet zepsuł mi się samochód.

Fakir218-07-2007 17:27:50   [#76]

Martek...

Może znowu mnie ktoś wyzwie, że poziom zaniżam, ale w takiej sytuacji, gdy ktoś twierdzi, że "wszystko mi dziś idzie źle" odpowiadam:

Może być gorzej! Wyobraź sobie, że masz.... rozwolnienie i koklusz równocześnie....

Może być gorzej....

Pozdrawiam :)))

elka4018-07-2007 17:34:01   [#77]

Fakir2 Lizzy1

Jesteście boscy, tak podeszłam, pewnie na mnie coś innego czeka ;-) Nic mnie nie zabiło hehe, a wzmocniło na pewno. Dzięki ludziska. Jesteście fantastyczni. W moim drugim języku "the best".
martek18-07-2007 17:39:17   [#78]
masz racje fakir2, pewnie zachowuję się jak rozkapryszone dzieko, ktore nie dostało tego, co sobie upatrzyło ( ale chyba dopiero teraz ,, puszcza" mnie przedpoludniowy stres). Sorki za mój egoizm!
Fakir218-07-2007 17:43:02   [#79]

Martek...

Nie w tym znaczeniu pisałem...

Czujesz, że jesteś dobra... Stawiasz sobie cel i do niego dążysz... Nie dano Ci w tej chwili możliwości, więc będziesz parła dalej - nic w tym egoistycznego ani zdrożnego...

Masz prawo być zła - bo w końcu nie Ty popełniłaś błąd !!!

Co do stresu... Znasz stare (ale jare) prawa Yerkesa-Dodsona (o ile dobrze zapamiętałem)...

Dobry stres nie jest zły :)))))

I takiego Ci (wam) życzę !!!

martek18-07-2007 17:53:29   [#80]

wiem,że w Twoim poście nie było złośliwości, ale skłonił mnie on do refleksji...

Fakir218-07-2007 17:57:29   [#81]

Martek...

Do refleksji... Byle jej efektem był ów "pałer" (jak mawia mój synek)...

A swoją drogą to okropne... Bo oznacza, że znalazłem się na etapie, na którym.... skłaniam kobiety do refleksji....

:)))))))))

martek18-07-2007 18:08:53   [#82]
domyślam się, że nie tylko do... refleksji

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ][ 2 ]