Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Co słychać w przedszkolu
strony: [ 1 ]
Macia27-01-2003 19:26:35   [#01]

Jak przebiega czas ferii w waszych przedszkolach? Czy są dzieci, co robią nauczycielki?

Renatka27-01-2003 21:49:17   [#02]
liczba dzieci spada o50% -a naucycielki biorą urlopy kto ma ,a pozostałe wykorzystujęmy do prac na które nigdy nie ma czasu np.: bibloteczka,przegrywanie kroniki filmowej, tworzenie materiałów ksero do zajęć przegląd literatury z nowości i opracowanie dla pozastałych ,malowanie  sprzętów itp.:
grażka27-01-2003 23:26:15   [#03]

Ja mam urlop "grypowy" ;-)

- ale w przedszkolu - dzieci mało, porządkujemy papiery, pomoce, więcej czasu na prace indywidualną.

Marla28-01-2003 15:32:00   [#04]

u nas

 

jeszcze nie ma ferii, ale zapowiada sie,że dzieci może nie być w ogóle, bo rodzice zgłaszają,że młodsze bedą spędzać czas ze starszymi dziećmi  a nasze przedszkole czynne jest tylko 5 godzin, rodzice naszych dzieci w większośi wypadków nie pracują więc  rodzicom nie chce się prowadzać dzieci gdy starsze są w domu i leniuchują

pewnie bedziemy też robic to wszystko na co nie ma czasu w trakcie normalnej pracy

Zewa30-01-2003 01:03:13   [#05]

w Gdańsku ...

ferie już są, ale nie dla przedszkolaków. Dzieci mamy mniej więcej tyle samo co w zeszłym tygodniu. Pracujemy więc normalnie, a na dodatek dziś - hmm... to znaczy ...  wczoraj, miałam radę pedagogiczną półroczną do 20.40! Fajne ferie ... ;-)
Ewa Z.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]