Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Siedzę przy kompie i piszę... sprawozdanie do awansu
strony: [ 1 ]
Marek z Rzeszowa17-12-2002 22:45:02   [#01]

Najwyższy czas założyć ten wątek. Czas ucieka, koniec roku coraz bliżej.

Więc jak poprzednio przy koncepcji liczę, że pomożecie. Na początek kilka pytań:

1. Sprawozdanie za ostatnie dwa lata i nic więcej?
2. Raport - dołączać czy nie?
3. Przypadki - studium przypadku z zarządzania, czy z praktyki pedagogicznej?
4. Czy rzeczywiście potwierdzenia musi dokonywać organ?
5. Dyrektor nie odbywa stażu, więc na wszystko musi mieć "papiery"?
6. Czy po złożeniu wniosku (w terminie do 31 grudnia) można później uzupełnić dokumentację?

Pewnie na większość tych pytań odpowiadano już wielokrotnie, ale dobrze było by mieć odpowiedzi w jednym miejscu i pewne.

Żeby dwa razy nie powtarzać przypomnę co powiedziano na ten temat ostatnio:

Małgosia:
Na początek - krótka charakterystyka placówki, najbardziej spektakularne sukcesy. Potem sprawozdanie z 2 lat z podziałem na obszary: baza, kadra, dydaktyka, wychowanie, współpraca i promocja itp., potem omówienie wyników mierzenia jakosci i krótko o programie rozwoju. Nie załączałabym absolutnie raportu z mierzenia ani programu rozwoju. W sumie całość na 6-7 stron. Wszystko pisałabym w 1 osobie i nie opisywałabym sukcesów uczniów nauczycieli tylko swój wkład w te sukcesy, używając czasowników:

  • zainicjowałam...
  • powołałam zespół...
  • zachęciłam do...
  • zainspirowałam...
  • stworzyłam warunki...
  • motywowałam...
  • wspierałam... itp.

Krystyna Za
Sprawozdanie składa się z takich punktów (mam kolegi papirki) on ma tak:

1. Charakterystyka i rozwój szkoły

a) Baza

b)Kadra

c)praca dydaktyczno-wychowawcza

d) szkoła w nowej sytuacji (chodzi o reformę)

2.Później dołączył wyniki mierzenia jakości pracy szkoły

3. Plan rozwoju szkoły

 

Wiem, że na foremki i formenów można liczyć,

Marek

fredi18-12-2002 00:06:15   [#02]

można uzupełniać.

ja też piszę i nie wszystko co myślę teraz mogę napisać .

upewniam się .

par. 56 ust. 2 pkt 3g należy napisać sprawozdanie?

Mania18-12-2002 06:01:53   [#03]

a ja siedze bo spac nie mogę :-)

diabli mnie tłuką....i sama się hamuję żeby nie być na 6.00 w pracy bo pierza polecą............uf.....a przed swiętami............

ale do rzeczy:

ad 1- zrobiłam krótką analizę mojej pracy na stanowisku - jaką miałam wizję podejmując funkcję, jakie kierunki dzialań podjelam (min doskonalenie ), co się udalo,co nie, jak rozwiązywalam problemy, jak usprawniałam swoją prace, kto mnie wspierał, z kim współpracowalam- bardziej szczegółowo ostatnie lata ( może być 2- czemu nie)

ad 2- z zewnętrznego mierzenia - nie, z wewnętrznego - istotne fragmenty. Chyba że szeroko rozbudujesz charakterystykę aby oddać klimat placówki

ad 3- ja dałam z zarządzania  ( remont prowadzony przy współpracy z rodzicami i....)

ad4- u mnie kadrowa urzędu - potwierdzała za zgodność

ad 5 - musi

ad 6 - nie wiem

a jak u Was?

Ewa z Rz18-12-2002 06:22:52   [#04]

Ja też...

A raczej usiłuję...

Ale tak mnie odrzuca, że wytrzymuję nad tematem ok 20 min (jak dzieciaki w przedszkolu) a potem muszę zrobić dłuzsza przerwę...

Ad. 1. Zrobiłam równiez taka analizę - tylko mam dylemat za które 2 lata - wychodzi mi, żę za r szk. 98/99 i 99/2000... To troche bez sensu, więc zrobiłam za 00/01 i 01/02... Hm...Ale zewnetzrny pomiar mialam w 99 roku i bede miała w przyszłym. Robienie go częsciej nie ma sensu... Więc jak w końcu? Które lata mam opisać?!

Ad.2. Chyba dam kawałek wewnetrznego - ten o którym piszę...

Ad. 3. Ja mam z nadzoru: n-l dobry (bardzo) ale leser, drugi chętny (bardzo) ale słaby i w trudnej sytuacji życiowej

Ad.4. potwierdził sekretarz urzędu

Ad. 5. owszem, ale tylko opis i analiza

Ad. 6. myslę, że można póki komisja nie weźmie papierów do rozpatrzenia - jak w każdej innej sprawie w sądzie, urzedzie i tp.

jerzyk18-12-2002 08:50:08   [#05]

ad. 6 popatrzcie tu :

http://www.men.waw.pl/oswiata/awans/zasady/mianow/arkusz1.doc

uzupełnienie dokumentacji po 31.12 jest chyba  możliwe tylko w wypadku stwierdzenia w niej braków.

 ad. 4 - każdy kwit powinien być albo potwierdzony ( za zgodność z oryginałem) albo podpisany ( kto go sporządził, opracował) i to własnorecznie ( nie komputerowo), w przeciwnym razie mozna sie liczyć z jego nieuwzględnieniem.  Spodkałem sie z przypadkami  dołączania dokumentow bez podpisu np. scenariuszy lekcji-  a potem w komisji rodzi się pytanie - to kandydat sam opracował czy wykorzystał cudze ale... zapomniał o tym napisać:-))) ? Niby ok  a jednak...

dorota18-12-2002 13:43:04   [#06]
Też tak słyszałam. Na szczęście teczkę już oddałam. Teraz tylko czekać! Powodzenia Marku
Krystyna Za18-12-2002 21:31:27   [#07]

O matko!!! ja jeszcze jestem w "lesie" zebrałam papiery wg schematu, wg którego sprawdzają- muszę jeszcze popisywać..............

Dzwoniłam dzisiaj do swojego Kuratorium- Delegatury z zapytaniem "czy jak po nowym roku złożę teczkę np około 5 stycznia - to nie będzie zapóżno? Czy są jakieś określone terminy? - Pani Wizytator-ekspert od awansów odp., że nie, bo komisje rozpatrują teczki od 15 stycznia do któregoś lutego wg daty wpłynięcia. Nie wiem do końca czy Pani miała rację?

violka18-12-2002 21:56:05   [#08]

nie jestem na 100% pewna

ale wszyscy mówią o terminie do końca grudnia

jak złożysz poźniej to teczka pójdzie dopiero w sesji letniej

tak z głowy nie powiem więc sprawdź to jednak - może rozporządzenie o awansie albo KN, może czyszcząca ?

fredi19-12-2002 17:17:20   [#09]
Violka ma rację
Marek Pleśniar19-12-2002 17:22:03   [#10]

ja całkiem w lesie

tzn zastanawiam się czy:-)))
bogna19-12-2002 18:35:19   [#11]

Marku

nie zastanawiaj się, tylko pisz ;-)
krystyna19-12-2002 19:28:36   [#12]

właśnie skończyłam.....

tę najdurniejszą na świecie rzecz, a ostatni etap tj. ponumerowanie załączników małymi samoprzylepnymi kwadracikami, w które trzeba bylo najpierw na kompie "wcelować" te numereczki = nerwica !!!

Ostatnie 2 tygodnie, pisanie do 4 rano, snu ok. 2 godz., jakieś "awansowe teksty" tłukące się po głowie całą dobę (chociaż wcale tego nie chcę...), w kościele wszyscy "Ojcze nasz..." - a w moim mózgu monitoring i ewaluacja itp...itd...

Może gdyby nie to obrzydzenie, poszło by szybciej....

KTOŚ jednak na TYM jednak korzysta !!!

  1. Producenci papieru
  2. Producenci segregatorów, skoroszytów, teczek
  3. Producenci koszulek
  4. Producenci sprzętu komputerowego
  5. Producenci tuszu do drukarek
  6. Producenci alkoholu
  7. Producenci kawy
  8. Producenci herbaty
  9. producenci papierosów
  10. Producenci leków uspokajających
  11. Producenci paliw
  12. Producenci energii elektrycznej
  13. leśnicy
  14.  drwale
  15. śmieciarze
  16. sklepy papiernicze
  17. kioski
  18. sklepy ze sprzętem komp.
  19. punkty napełniania tuszu
  20. sklepy monopolowe
  21. sklepy spożywcze
  22.  herbaciarnie i sklepy ziołowe
  23. rafinerie, CPN
  24. elektrownie, inkasenci, banki
  25. Firmy "szkoleniowe"
  26. Firmy wydawnicze (papierowe i internetowe)
  27. ..........
  28. ..........
  29. ..........
  30. ..........

Chyba już mi się wena twórcza skończyła...

W sobotę zawożę "TO" i wreszcie się wyśpię !!!

Pracujcie wię wytrwale dla dobra 1 - 26, ze szczególnym uwzględnieniem w chwilach zwątpienia pkt 6.......co i ja czyniłam (trochę pomaga...)

Krystyna Za19-12-2002 19:30:54   [#13]

 Już jestem pewna!

Dzisiaj byłam w Delegaturze Kuratorium, gdzie podlega moja szkoła i jednak mogę składać - tak jak pisałam wcześniej np. po Nowym Roku. U nas komisje będą pracowały od 15 stycznia do 15 lutego. Pani wizytator nie wie dlaczego wszyscy chcą składać koniecznie do końca grudnia. Jeździła po szkołach i prowadziła szkolenia odnośnie awansu n-la jednocześnie prostując terminy składania....Ulżyło mi. Obejrzała moją teczkę w trakcie pisania, podała swoje uwagi i już wiem jak to wszystko ma wyglądać...Pa!!

przesyłam Wam coś, aby wprowadziło Was w nastrój świąteczny

http://web.icq.com/shockwave/0,,4845,00.swf

bogna19-12-2002 19:35:29   [#14]

:-)

też tak miałam ;-)

bez realizacji punktu 6 nigdy w życiu bym nie stworzyła tych papierów ;-)

i trzeba z papierowym awansem uporać się w miarę szybko, żeby nie wpaść w nałóg ;-)

krystyna19-12-2002 19:52:01   [#15]

Krystyno Za

U nas z całą pewności TYLKO do końca grudnia i ja też nie wiem, skąd ten termin...

Dziesięć razy czytałam, na dodatek z usiłowaniem zrozumienia rozp. o awansie, a tam w kółko tylko o tych, co to PRZED I PO 30 czerwca:

§ 8.

2. W przypadku złożenia wniosku, wraz z dokumentacją, przez nauczyciela kończącego staż w danym roku szkolnym do dnia 30 czerwca tego roku, postępowanie kwalifikacyjne lub egzaminacyjne powinno być podjęte oraz zakończone w tym samym roku szkolnym, jeżeli wniosek i dokumentacja spełniają wymagania formalne.

3. W przypadku złożenia wniosku, wraz z dokumentacją, przez nauczyciela kończącego staż w danym roku szkolnym po dniu 30 czerwca tego roku, postępowanie kwalifikacyjne lub egzaminacyjne powinno być podjęte i zakończone nie później niż w styczniu lub w lutym następnego roku kalendarzowego, jeżeli wniosek i dokumentacja spełniają wymagania formalne.

A najlepsze jest to, że moje wyeksploatowane komórki nie mogą wymyśleć przypadku nauczyciela, który skończył staż wcale nie "w danym roku szkolnym", tylko np. w maju 2001 (tak jak ja...) - to taki kiedy może....???

Małgosia19-12-2002 22:24:04   [#16]

RZESZOWSKA SZKOŁA AWANSU czyli droga przez mękę

Ja też się napracowałam swego czasu nad uporządkowaniem teczki, ale to wszystko pikuś, bo jak widzę te 30 pkt Krystyny z Sanoka to mi gorzej. No i jeszcze te ograniczenia terminowe kuratorium podkarpackiego - niby skąd wzięte?

Znów daje znać o sobie RZESZOWSKA SZKOŁA AWANSU. Smutne to - niestety.

Marek z Rzeszowa19-12-2002 22:44:01   [#17]

Ze strony Podkarpackiego KO:

Informacja

 

Przyjmowanie wniosków związanych z awansem zawodowym (nauczyciel dyplomowany) w okresie świątecznym będzie się odbywało w następujących godzinach:

21.12.2002 - 10:00 - 14:00
24.12.2002 - 27.12.2002 - wnioski nie będą przyjmowane
30.12.2002 - 10:00 - 14:00

31.12.2002 - 8:00 - 11:00

Ciekawe czy jak wyślę pocztą o 23.59 w dn. 31.12.2002r. to przyjmą?

Marek

Marek z Rzeszowa19-12-2002 22:53:29   [#18]

Rzeczywiście sprawa terminów jest w przypadku awansu, wyjątkowo zagmatwana. Jeśli dodać do tego radosną twórczość urzędników, strachy na lachy różnych edukatorów i pseudoszkoleniowców (wciskających na "szkoleniach" biednym belfrom straszne ciemnoty) to mamy kociokwik absolutny.
Choćby taki kwiatek ze strony "kultowego" już podkarpackiego KO:

W związku z rozpoczęciem postępowania kwalifikacyjnego na stopień nauczyciela dyplomowanego (sesja zimowa 2003r.) informujemy, że wnioski o wszczęcie postępowania na stopień nauczyciela dyplomowanego, począwszy od dnia 4 grudnia 2002r. należy składać...

Nie wiedzieliście, że się zaczęła sesja zimowa? No to już wiecie ;-))

 

Mówiąc poważnie warto byłoby znaleźć jednoznaczne wyjaśnienie kwestii terminów. Może znów OSKKO? Przydałaby się jakaś opinia prawna.

Marek

Małgosia19-12-2002 23:17:24   [#19]

to cyrk!

U nas wnioski zawsze były przyjmowane po prostu w godzinach pracy kuratorium. Żadnych ograniczeń! Ludzkość przychodziła i przynosiła - jak to się fajnie mówi - "na dziennik podawczy". Oczywiście robiły się kolejki w tych ostatnich dniach przed terminem (mówię o końcówce czerwca), a jak była potrzeba, to dodatkowe osoby z kuratorium były wyznaczone do przyjmowania teczek.

A jak Ci Marku idzie robota, bo my tu gadu gadu, a czas leci...

Marek z Rzeszowa19-12-2002 23:22:49   [#20]

Zupełnie mi nie idzie... ;-((

Poza tym mam na głowie 12 ocen za okres stażu, sprawdzenie 12 sprawozdań i 12 x mnóstwo potwierdzeń, dla 12 kandydatów na dyplomowanego z mojej szkoły.

Marek

mitikas20-12-2002 07:53:13   [#21]

dyplomowany to ktoś ...

Poważni to mam propozycję dla komisji kwalifikacyjnej. Jeśli cię interesuje to jeszcze dzisiaj jestem w pracy. i moge ci to wysłac
Ja skołdam z pozycji nauczyciela ale to jest straszne .
Pomagałem dokumenty kompletować dyrektorowi stąd ten zestaw. Dla nauczyciela jest troszku inny.
pozdrawiam  wszystkich skladajacych.
U nas można jeszcze w styczniu
mitikas
Marek z Rzeszowa20-12-2002 15:19:00   [#22]

Doszło.

Dzięki wielkie!

Marek

Ewa z Rz20-12-2002 19:17:54   [#23]

mitikas...

Czy też można poprosić?... Z taką pewną nieśmiałością?...

Pozostaję z nieśmiałą nadzieją...

Leszek20-12-2002 19:50:49   [#24]

Terminy sesji wynikają z KN i są jasno określone:

KN - Art. 9b.

3. Komisje kwalifikacyjne lub egzaminacyjne, o których mowa w ust. 1, przeprowadzają odpowiednio postępowanie kwalifikacyjne lub egzaminacyjne w styczniu i lutym oraz w maju, czerwcu i lipcu.

Wiesz Krystyno, MENiS nie przewidział takiej sytuacji jak Twoja. Uważano, że kończący staż natychmiast złoży wniosek.

A tu życie przyniosło także inne sytuacje niż zapisane w rozporządzeniu i KN.

Dlatego zapis o terminie z rozporządzenia - do 30 czerwca i po 30 czerwca - należy traktować jako "czysto porządkujący". Choć termin "do 30 czerwca" ma niewiele wspólnego z tzw. "sesją letnią" ponieważ przypada na ostatni miesiąc jej trwania i powoduje brak wykorzystania możliwości organizowania komisji w maju i czerwcu.

Pozdrawiam

Ewa z Rz20-12-2002 20:13:26   [#25]

Ale przez analogię...

Na logikę (ale kto powiedział, że prawo musi byc logiczne?), to obecny termin powinien być do końca stycznia.

Sesja letnia: czerwiec i lipiec - wnioski złożone do końca czerwca muszą (KN) być rozpatrzone w sesji letniej.

Sesja zimowa: styczeń i luty - wnioski złożone do końca stycznia powinny (analogia) być rozpatrzone w sesji zimowej.

Ale to tylko pobożne życzenia...

Krystyna Za21-12-2002 22:04:49   [#26]

Marku czy już wszystko napisałeś do awansu? Czy możesz przekazać mi natchnienie? Z nerwicy zjadłam już litrowy garnek flaczków świątecznych i jak tak dalej pójdzie opróżnię cała lodówkę...

Ryszard21-12-2002 23:15:30   [#27]

nie siejcie paniki

Ze strony Podkarpackiego KO:

Informacja   Przyjmowanie wniosków związanych z awansem zawodowym (nauczyciel dyplomowany) w okresie świątecznym będzie się odbywało w następujących godzinach:

21.12.2002 - 10:00 - 14:00
24.12.2002 - 27.12.2002 - wnioski nie będą przyjmowane
30.12.2002 - 10:00 - 14:00
31.12.2002 - 8:00 - 11:00

kuratorium kulturalnie nas informuje, że w okresie świątecznym będą przyjmować papiery w takich a takich godzinach. Nic nie piszą, że 2 czy 3 itd, nie przyjmą.  
Zgodnie z KPA komisje mają czas w ciągu 2 tygodni rozpatrzyć wniosek co ja rozumiem, że papiery mogę złożyć do 14 lutego.(i teoretycznie powinienem się załapać na "sesję zimową")
Wesołych Świąt
Ryszard
Marek z Rzeszowa06-01-2003 21:54:58   [#28]

No to poczytajcie jak to się odbyło w praktyce:

http://www1.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,1244471.html

Nauczyciele w kolejce

Zobacz powiększenie
Fot. Andrzej Bogacz / AG

 ask 01-01-2003, ostatnia aktualizacja 01-01-2003 19:42

Kilkuset nauczycieli postanowiło przed Nowym Rokiem złożyć swoje dokumenty o awans zawodowy. Było ich tylu, że przed budynkiem przy ul. Towarnickiego, w rzęsistym deszczu stali w kilkudziesięciometrowej kolejce nawet po półtorej godziny

0-->Krystyna Kuźniar, nauczycielka z Gimnazjum w Laszkach przyjechała do Rzeszowa w poniedziałek, tuż przed godz. 12. - Jestem nauczycielem mianowanym, staram się o stopień nauczyciela dyplomowanego. Chciałam jeszcze w tym roku złożyć dokumenty o awans zawodowy. Jutro sylwester, szkoda mi tego dnia tracić czas na wyjazd do Rzeszowa - mówiła. Tymczasem w warsztatach Zespołu Szkół nr 1 w Rzeszowie, gdzie przyjmowano dokumenty, ustawiła się ogromna kolejka. - Ponad sto osób czekało na zewnątrz budynku. Postałam dwadzieścia minut, zdążyłam porządnie zmarznąć, więc poszłam kupić grube skarpety i rajstopy - opowiada. - Kiedy wróciłam kolejki już nie było - mówi.

Polonistka z jednego z rzeszowskich gimnazjów miała mniej szczęścia. - To oburzające - denerwuje się. - Stałam ponad 40 minut na deszczu. Kiedy przyszłam w kolejce było ze 150 osób, a panie w środku dokładnie sprawdzały każdą teczkę, dlatego to tak trwało. Dopiero gdy pojawiły się media, kolejka ruszyła - opowiada rzeszowska polonistka (nie chce się przedstawić: - Obróci się to przeciwko mnie, to małe środowisko, na pewno znajdą jakieś uchybienie formalne w moich dokumentach i odrzucą wniosek - tłumaczy). - Mam dyplom wyższej uczelni pedagogicznej, trzy stopnie specjalizacji i muszę udowadniać, że coś robię dobrze. Moje wypieszczone dokumenty zostały rzucone na glebę. Wcale się nie zdziwię, gdy okaże się że zaginęły - martwi się nauczycielka.

Ci, którzy mieli najmniej szczęścia musieli stać nawet po półtorej godziny w deszczu, bo nie wszyscy mieścili się w budynku. Emocje sięgały zenitu. - Jedna z nauczycielek tak się zdenerwowała, że gdy wsiadła do samochodu spowodowała stłuczkę - opowiadają pedagodzy.

- Nikt nie mógł przewidzieć, że właśnie dziś przyjedzie tak dużo nauczycieli. Mieli czas od września, aż do kwietnia - mówi Kazimiera Stachurska, dyrektor wydziału pragmatyk służbowych w rzeszowskim kuratorium oświaty. - Tymczasem dziś przez półtorej godziny od 11.30 do 12. 30 nastąpiło spiętrzenie składających podania. Wysłaliśmy na Towarnickiego wszystkich pracowników wydziału pragmatyk i rozładowaliśmy kolejkę - mówi Stachurska.

W poniedziałek swoje dokumenty składali nauczyciele mianowani, którzy korzystali z możliwości skróconej tzw. ścieżki awansu. - To ci, którzy odbywali staż na stopień nauczyciela dyplomowanego, który trwał dziewięć miesięcy lub rok i dziewięć miesięcy - wyjaśnia Stachurska. Aby uzyskać awans zawodowy, muszą spełnić trzy podstawowe warunki: mieć odpowiednie kwalifikacje, staż zakończony pozytywną oceną dorobku oraz akceptację komisji. - Na tej podstawie kurator nadaje stopień nauczyciela dyplomowanego - mówi Kazimiera Stachurska. Dla pedagogów ma to wymierny efekt: około 300 zł miesięcznie więcej. Ci, którzy swoje wnioski złożyli w ostatni poniedziałek mogą liczyć na ich rozpatrzenie przez komisję w sesji zimowej, czyli styczniu lub lutym. - Teoretycznie nauczyciele mogą składać wnioski o awans jeszcze nawet w lutym, ale komisja rozpatruje je według kolejności zgłoszeń - wyjaśnia dyrektor Stachurska. Do poniedziałku złożonych było ponad 1100 wniosków. Może się więc okazać, że podania tych nauczycieli, którzy złożyli je później zostaną rozpatrzone w sesji letniej (w maju, czerwcu, lipcu). Wtedy podwyżka odsunie się o kilka miesięcy.
Więc oznajmiam publicznie: robię eksperyment.
Składam "papiery" w lutym (może pod koniec stycznia).
Nie w jakiejś pakamerze, obok śmietnika - tylko jak Pan Bóg przykazał, w sekretariacie Kuratora Oświaty. Ciekawe czy znajdą podstawę prawną  by nie przyjąć, lub nie rozpatrzyć w ustawowym terminie mojego wniosku. Czy nadmiar wniosków w sesji zimowej jest usprawiedliwieniem niedotrzymania terminów? Kto wie ilu jest ekspertów w województwie podkarpackim?
 
Marek
Krystyna Za06-01-2003 22:16:29   [#29]

Marku !!! to ja dzisiaj składałam teczkę, byłam godnie przyjęta przez panie z Delegatury Kuratorium Mazowieckiego. Pani sekretarka jak Bóg przykazał przystawiła piecząteczkę i Krysia wyszła z Kuratorium po 10 min.

Za jakiś czas dzwoniłam do Kuratorium w sprawie matur z pisemnej geografii i Pani wizytator pogratulowała mi złożenia dokumentów. Wizytatorzy podzielili sie teczkami i je już teraz przeglądają, jest ich bardzo dużo. U nas nie było terminu do końca grudnia- ale powiedziano nam, że komisje pracują od 15 stycznia do 15 lutego a nawet dłużej.

Czyli jednym słowem pełna kulturka !!!

Marek z Rzeszowa06-01-2003 22:31:09   [#30]

Gratuluję Krysiu!!!

Mam również nadzieję na miłą obsługę ;-))

Marek

Krystyna Za06-01-2003 22:35:34   [#31]
Fajnie tam macie i wesoło, możecie postac w kolejkach, aj a.........?????
Ryszard06-01-2003 23:03:09   [#32]

nie bójta się wójta

Przeanalizujmy, dlaczego komisje pracują od 15 I do 15 II a nawet jeden dzień dłużej (12 I blisko). Teczki złozone 1 I (1. 07-31.12) termin rozpatrzenia 15 I. Teczki złożone  14.II. rozpatrzone zostaną 15.II. Teczki złozone 15-28 II mogą być rozpatrzone lub przejdą na maj. Tak myślę oczywiście ja . Cześć pracy. Wiara przenosi góry (to nie moje)
Pozdrawiam
Ryszard
Marek Pleśniar07-01-2003 00:09:51   [#33]

:)

to ja powtórze Markowy eksperyment. Teraz nie mam czasu;-)
Krystyna Za07-01-2003 12:40:57   [#34]

 

Kochani róbcie papiery i tańczcie co tam kolejki i Kuratoria...

http://www.madblast.com/funflash/swf/lasketchup.swf (życie jest piękne!!!)

Adaa07-01-2003 14:50:49   [#35]
próba

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]