Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Śwait się wali - czlowiek jest bez pracy
strony: [ 1 ]
Gaba17-12-2002 16:57:26   [#01]
Proszę czekać.

Trwa sprawdzanie pisowni..
maeljas17-12-2002 19:04:28   [#02]

?

czy można pomóc?
beera17-12-2002 19:59:09   [#03]

!!!!

Gabo!!!

Władze ;-))) OSKKO gratulują porządnej wersji explorera :-)))))

Marek Pleśniar17-12-2002 20:26:58   [#04]

no:-)

masz 6? czy 5.5?

przekaż piotrkowi gratulacje i podziekowania z oskko:-)

Gaba17-12-2002 20:44:58   [#05]

Sama wersja porządna, to nic, dalej byków jak mrówków, ale najlepsze jest to - że, qrka, cosik się wpisało, o sprawdzaniu pisowni, ciekawe, jak to się robi, że się coś wpisuje, a człowiek (czyli jak mój mąż dodaje ... kobieta), tego nie chciał.

 

JA paniała aluzju, Piotrkowi pogratuluję, ale niestety posiadanie takie go

Piotrka nie załatwia wiele... o nawet se umiem poprzyciskać, ale człowiek  potrzebujący  w rozpaczy...

 

Jak pomóc...

Gaba17-12-2002 20:51:49   [#06]

ja byłam pewna, że się wpisało coś, co chiałam wpisać - a tu jakies totalne idiotyzmy. Przepraszam w pierwszym rzędzie tę osobe, która nas zapewne czyta - to moja wina, cos namieszałam, ale nie wiem, co.

A teraz powazniej, bo dotyczy ludzkiego nieszczęścia, z Ewą Rz. znamy szczegóły - są brutalne jak życie. Mnie się nie mieszczą w głowie. Ale fakt jest faktem...

Powiadomił mnie znajomy nauczyciel, że przegrał sprawę w sądzie, będąc na L4, otrzymał zwolnienie z pracy, odwołał się do sądu.

 

Sąd utrzymał decyzję w mocy, czy jest możliwe, żeby ten człowiek mgół cos zrobić, by ratować siebie.

 

Nie ma pracy, sąd uznał decyzję dyrektora za słuszną. Ja takiej słuszności nie mam. Zrobiono kumus koło piór, kto może ma w opinii szkoły tzw. "trudny charakter", ale nie zrobił nic złego. Upomniał się o ważne dobro - pracę i o tę pracę walczył, jak umiał.

Marek z Rzeszowa17-12-2002 22:54:30   [#07]

APELACJA!

Rażace naruszenie itd...

Marek

dorota18-12-2002 13:45:43   [#08]
O matko! Serdecznie mu współczuję!

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]