Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Dyplomowani pomoccccyyyyy!!!!!
strony: [ 1 ]
Krystyna Za15-12-2002 18:32:24   [#01]

Siedzę już kilka dni na tymi papirami i nie wiem czy to co robię jest dobrze?!  nie wiem w którą teczkę włożyć załączniki z remontów, gdzie praktyki ucznów za granicą, ju ż nic nie wiem!!!

 

  

Karolina15-12-2002 18:44:27   [#02]

Krystyno, jestem przeciwniczka jakiś odgórnych ustaleń w tej kwestii. :-)

Porządkuj zgodnie z własnymi przemyśleniami i "wizją". Ja dałabym się ukatrupić - kiedy dwa lata temu postanowiłam, ze coś ma być w "a" to w a, "b" to b - to moja teczka była a nie jakiegoś eksperta czy metodyka (od siedmiu boleści...hihihi)

Na dowód tego - pozszywałam każdy podpunkt w piękne teczki na amen, na każdej fragment rozporządzenia dot. danego punktu i koniec. Hi.hi...nic nie rozwalili bo im żal było..i dobrze...taki był mój cel. :-)

Tak więc wkładaj remonty do np do "h" , praktyki do do "a" (przysięgam, że nic tym nie sugeruje- to tylko przykład) i nic się nie martw :-)

Pozdrawiam !! :-)

Leszek15-12-2002 18:57:20   [#03]

Ty prezentujesz własne spełnianie wymogów.

KO sprawdzi najpierw, czy formalnie wskazałaś spełnianie wymogów kwalifik. . Komisja oceni od strony jakościowej.

Zatem ty decydujesz, gdzie co trzeba umieścić.

Poza tym dołączasz tylko sprawy, które nie są w sprawozdaniu, są spoza okresu stażu (czasu pracy na stanowisku dyra - objętego sprawozdaniem).

A remont zostaw w spokoju... po co ci on w wymogach..

Pozdrawiam

jerzyk15-12-2002 19:45:51   [#04]

 może to ci ułatwi. Jesli moge radzić układaj kwity wg kolejności w arkuszu

http://www.men.waw.pl/oswiata/awans/zasady/mianow/arkusz1.doc

pozdrawiam :-))

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]